Проекты беседок (1 проект дома)


Подбайте про гармонійну композицію будинку і саду

Простір навколо будинку - це місце, яке є важливим елементом, що впливає на комфорт і якість життя. Варто спланувати майбутній сад незалежно від розміру ділянки, щоб створити одне стилістичне і функціональне ціле з будинком. Прекрасно облаштована тераса і продумано озеленена територія навколо будинку створять привабливу зону відпочинку і спілкування, в якій сім'я та друзі будуть раді провести вільний час.

Альтанка забезпечує відпочинок в саду незалежно від погоди

Одним з елементів садової архітектури є альтанки. Вони грають роль літньої кімнати і є ідеальним місцем для відпочинку на свіжому повітрі для всієї родини, особливо якщо на терасі в проекті будинку немає даху. Дах альтанки захистить від дощу і надмірного сонця. Незалежно від погоди, ви можете почитати в ній книгу або приготувати барбекю-вечерю і провести незабутній вечір з друзями. Найкраще розташувати її в затишному місці в глибині саду, подалі від вулиці, щоб забезпечити тихий і спокійний відпочинок.

Дерев'яна або цегляна альтанка?

Альтанки зі світлого дерева, які популярні серед інвесторів, добре працюють на невеликих ділянках. Щоб довго користуватися перевагами цього природного і екологічного матеріалу, не можна забувати про його правильний догляд. Ми повинні також розглянути вид деревини, з якою ми маємо намір зробити конструкцію. Варто інвестувати в більш дорогі види, тому що вони будуть стійкими до погодних умов. Цегляні альтанки являють собою дуже міцні і довговічні конструкції, які не вимагають частого догляду. Вони мають великі розміри, тому будьте обережні, щоб вона не домінувала в оточенні. Найкраще реалізувати їх на великих і просторих ділянках за архітектурним проектом. Вони є відповідною пропозицією для інвесторів, які шукають альтанку з господарськими зручностями. Окремо як частина альтанки, кімната буде служити місцем для зберігання садового приладдя та обладнання. Варто відзначити, що будівництво цегляної альтанки, на відміну від дерева, зажадає набагато більших фінансових витрат.

Кожна версія альтанки повинна бути міцно прикріплена до землі. Залежно від типу конструкції, повинні бути зроблені локальні жолоби для основних опор або повністю бетонного фундаменту.

Переваги функціональних садових альтанок ARCHON+

Альтанка повинна добре поєднуватися з іншими садовими зонами, вона не може бути домінуючим елементом. Її розмір і стиль повинні відповідати характеру будинку і функціям, які він повинен виконувати. У наших проектах садової альтанки ми представляємо вам різні будівельні рішення і функціональні можливості. Інвестори знайдуть тут дерев'яні, ажурні і провітрювані вироби, а також великі, частково кам'яні альтанки, в яких, крім зони відпочинку з майданчиком для барбекю, є також закриті підсобні приміщення. Ви можете зберігати косарку, інструменти для зелені, садові меблі, велосипеди і інше туристичне спорядження. Затишна атмосфера і правильна температура під час вечірніх зустрічей будуть забезпечені каміном.

Естетичні та елегантні готові проекти альтанок з нашої колекції також будуть виконувати декоративну функцію в саду. Композиції з натуральних матеріалів гармонійно вписуються в природне середовище. Продумані конструкції і професійна проектна документація є гарантією функціонального використання та безперебійної роботи альтанки. Ми запрошуємо вас ознайомитися з привабливою пропозицією проектів садових альтанок, які є ідеальним доповненням до пропозиції готових проектів будинків ARCHON+.


Позаботьтесь о гармоничной композиции дома и сада

Пространство вокруг дома - это место, которое является важным элементом, влияющим на комфорт и качество жизни. Стоит спланировать будущий сад независимо от размера участка, чтобы создать одно стилистическое и функциональное целое с домом. Прекрасно обустроенная терраса и продуманно озелененная территория вокруг дома создадут привлекательную зону отдыха и общения, в которой семья и друзья будут рады провести свободное время.

Беседка обеспечивает отдых в саду независимо от погоды

Одним из элементов садовой архитектуры являются беседки. Они играют роль летней комнаты и являются идеальным местом для отдыха на свежем воздухе для всей семьи, особенно если в проекте дома на террасе нет крыши. Крыша беседки защитит от дождя и чрезмерного солнца. Независимо от погоды, вы можете почитать в ней книгу или приготовить барбекю-ужин и провести незабываемый вечер с друзьями. Лучше всего расположить её в укромном месте в глубине сада, подальше от улицы, чтобы обеспечить тихий и спокойный отдых.

Деревянная или кирпичная беседка?

Беседки из светлого дерева, которые популярны среди инвесторов, хорошо работают на небольших участках. Чтобы долго пользоваться преимуществами этого природного и экологического материала, нельзя забывать о его правильном уходе. Мы должны также рассмотреть вид древесины, из которой мы намерены сделать конструкцию. Стоит инвестировать в более дорогие виды, потому что они будут устойчивыми к погодным условиям. Кирпичные беседки представляют собой очень прочные и долговечные конструкции, которые не требуют частого ухода. Они имеют большие размеры, поэтому будьте осторожны, чтобы она не доминировала в окружении. Лучше всего реализовать их на больших и просторных участках по архитектурному проекту. Они являются подходящим предложением для инвесторов, которые ищут беседку с хозяйственными удобствами. Отдельно как часть беседки, комната будет служить местом для хранения садовых принадлежностей и оборудования. Стоит отметить, что строительство кирпичной беседки, в отличие от дерева, потребует гораздо больших финансовых затрат.

Каждая версия беседки должна быть прочно прикреплена к земле. В зависимости от типа конструкции, должны быть сделаны локальные желоба для основных опор или полностью бетонного фундамента.

Преимущества функциональных садовых беседок ARCHON+

Беседка должна хорошо сочетаться с другими садовыми зонами, она не может быть доминирующим элементом. Её размер и стиль должны соответствовать характеру дома и функциям, которые он должен выполнять. В наших проектах садовой беседки мы представляем вам различные строительные решения и функциональные возможности. Инвесторы найдут здесь деревянные, ажурные и проветриваемые изделия, а также большие, частично каменные беседки, в которых, помимо зоны отдыха с площадкой для барбекю, есть также закрытые подсобные помещения. Вы можете хранить косилку, инструменты для зелени, садовую мебель, велосипеды и другое туристическое снаряжение. Уютная атмосфера и правильная температура во время вечерних встреч будут обеспечены камином.

Эстетичные и элегантные готовые проекты беседок из нашей коллекции также будут выполнять декоративную функцию в саду. Композиции из натуральных материалов гармонично вписываются в природную среду. Продуманные конструкции и профессиональная проектная документация являются гарантией функционального использования и бесперебойной работы беседки. Мы приглашаем вас ознакомиться с привлекательным предложением проектов садовых беседок, которые являются идеальным дополнением к предложению готовых проектов домов ARCHON+.