Проекты средних домов (150-200 м2) (127 проектов домов)


Проект дома ARCHON+ Дом в бересклете
150.4 4.4 20.5 м2
Дом в бересклете Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Дом в зорьках
150.7 5.0 17.1 м2
Дом в зорьках Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Дом в лаврах
150.9 7.6 21.8 м2
Дом в лаврах Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Дом в сезаме
151.4 8.8 18.7 м2
Дом в сезаме Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Дом в орлишках (Г2A)
151.68 12.31 33.49 12.99 м2
Дом в орлишках (Г2A) Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Дом в зефирантесе
151.78 6.64 20.91 м2
Дом в зефирантесе Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Вилла Элиза 2 
152.43 9.51 38.12 м2
Вилла Элиза 2  Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Вилла Элиза
152.43 9.51 38.12 м2
Вилла Элиза Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Дом в тавулах (Г2)
152.51 8.37 34.86 5.66 м2
Дом в тавулах (Г2) Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Дом в каллатеях 2 ver.2
153.14 7.57 36.51 5.22 м2
Дом в каллатеях 2 ver.2 Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj
Проект дома ARCHON+ Дом в нектаринах 3
153.19 5.55 35.34 м2
Дом в нектаринах 3 Nowosc_kategoria_mini Kategoria_lista_dodaj

Готові проекти будинків площею від 150 м2 до 200 м2

Колекція проектів середніх будинків площею від 150 м2 до 200 м2 розроблена для інвесторів, які шукають просторі інтер'єри та багату функціональну програму. Більший простір надає більше можливостей для організації та створення більш складних функціональних конструкцій, що відповідають індивідуальним потребам домогосподарства. Проекти середніх будинків є відповідною пропозицією для великих сімей, але інвестори з двома дітьми, які очікують більшого простору і зручності, також їх вибирають. Ми пропонуємо Вам вибір комплексних проектів середніх одноповерхових, двоповерхових будинків, з мансардою, а також для окремо розташованих будівель.

Різноманітність будинків середнього розміру

Багато цікавих ідей та різноманітних варіантів задовольнять навіть найвибагливіших інвесторів. Просторі денні зони дозволяють сім'ї працювати в зручній і ергономічній кухні одночасно, не заважаючи іншим проживаючим у вітальні. У колекції Ви знайдете дуже привабливі рішення з мезонінами, які створюють ефект відкритого інтер'єру будинку.

У будинках середнього розміру ми часто розробляємо додатковий простір для використання в залежності від потреб жителів. Додаткова кімната може виступати як сімейна бібліотека або офіс, незамінна, якщо ми виконуємо щоденну роботу вдома. Це також може бути кімната для гостей, завжди готова до приїзду родини або друзів. Великий простір дозволяє розташувати спальню батьків у вигляді комфортабельних помешкань з власною ванною кімнатою і гардеробною. Для забезпечення комфорту всім членам домогосподарства ми також створюємо проекти з трьома ванними кімнатами. Зручним рішенням є розташування гардеробу поруч зі спальнею кожного члена сім'ї. У комфортних функціональних концепціях будинків понад 150 м2, найчастіше ми розробляємо окрему пральню з великим умивальником для миття рук. Проекти будинків з підвалом дають можливість повного перенесення господарської зони на нижчий рівень, де поруч з котельнею, пральною кімнатою можна також мати велике сушильне приміщення, що забезпечує можливість зручного сушіння білизни. У проектах середніх будинків ми також пропонуємо додаткові приміщення для домашньої майстерні і зберігання садового обладнання або велосипедів.

У представленій колекції ви знайдете безліч цікавих проектів будинків для вузької ділянки і ділянки з входом з півдня.

Ідеальне рішення для двох поколінь

Особливо рекомендуємо проекти будинків для двох поколінь, з незалежною житлом для старших батьків, бабусь і дідусів в одному великому будинку. Також може бути комфортабельним житлом для дітей, які стають незалежними. Такі проекти набувають все більшої популярності серед інвесторів. Вони дають можливість батькам, дітям та бабусі з дідусем комфортно жити в одному будинку. Батьки зможуть піклуватися про літніх родичів і одночасно скористатися їх допомогою у вихованні дітей.

Проекти з колекції середніх будинків були розроблені у різноманітних стилях, так що у любителів сучасних архітектурних ліній, а також традиціоналістів є можливість завершити фасад за власними естетичними уподобаннями.

Всі проекти будинків ARCHON+ - це енергоефективні будівлі, адаптовані до потреб сучасних сімей. Всебічно розроблена проектна документація дозволить Вам легко адаптувати та ефективно реалізувати будівництво. Запрошуємо вас переглянути проекти в цій категорії.


Готовые проекты домов площадью от 150 м2 до 200 м2

Коллекция проектов средних домов площадью от 150 м2 до 200 м2 разработана для инвесторов, которые ищут просторные интерьеры и богатую функциональную программу. Большее пространство предоставляет больше возможностей для организации и создания более сложных функциональных конструкций, отвечающих индивидуальным потребностям домохозяйства. Проекты средних домов являються подходящим предложением для больших семей, но инвесторы с двумя детьми, ожидающие большего пространства и удобства, также их выбирают. Мы предлагаем Вам выбор комплексных проектов средних одноэтажных, двухэтажных домов с мансардой, а также для отдельно стоящих зданий.

Разнообразие домов среднего размера

Много интересных идей и различных вариантов удовлетворят даже самых требовательных инвесторов. Просторные дневные зоны позволяют семье работать в удобной и эргономичной кухни одновременно, не мешая другим проживающим в гостиной. В коллекции Вы найдете очень привлекательные решения с мезонинами, которые создают эффект открытого интерьера дома.

В домах среднего размера мы часто разрабатываем дополнительное пространство для использования в зависимости от потребностей жителей. Дополнительная комната может выступать как семейная библиотека или офис, незаменима, если мы выполняем ежедневную работу на дому. Это также может быть комната для гостей, всегда готовая к приезду родственников или друзей. Большое пространство позволяет расположить спальню родителей в виде комфортабельного помещения с собственной ванной комнатой и гардеробной. Для обеспечения комфорта всем членам домохозяйства мы также создаем проекты с тремя ванными комнатами. Удобным решением является расположение гардероба рядом со спальней каждого члена семьи. В комфортных функциональных концепциях домов более 150 м2, чаще всего мы разрабатываем отдельную прачечную с большим умывальником для мытья рук. Проекты домов с подвалом дают возможность полного переноса хозяйственной зоны на самый низкий уровень, где рядом с котельной, стиральной комнатой можно иметь большое сушильное помещение, обеспечивающее возможность удобной сушки белья. В проектах средних домов мы также предлагаем дополнительные помещения для домашней мастерской и хранения садового оборудования или велосипедов.

В представленной коллекции вы найдете множество интересных проектов домов для узкого участка и участка с входом с юга.

Идеальное решение для двух поколений

Особенно рекомендуем проекты домов для двух поколений, с независимым жильем для старших родителей, бабушек и дедушек в одном большом доме с одной семьей. Также может быть комфортабельным жильем для детей, которые становятся независимыми. Такие проекты приобретают все большую популярность среди инвесторов. Они дают возможность родителям, детям и бабушке с дедушкой комфортно жить в одном доме. Родители смогут заботиться о пожилых родственниках и одновременно воспользоваться их помощью в воспитании детей.

Проекты из коллекции средних домов были разработаны в различных стилях, так что у любителей современных архитектурных линий, а также традиционалистов есть возможность завершить фасад по своим эстетическим предпочтениям.

Все проекты домов ARCHON+ - это энергоэффективные здания, адаптированные к потребностям современных семей. Всесторонне разработана проектная документация позволит Вам легко адаптировать и эффективно реализовать строительство. Приглашаем вас посмотреть проекты в этой категории.