Проекты гаражей, навесов (8 проектов домов)


Ми запрошуємо вас ознайомитися з привабливою пропозицією проектів для гаражів, навісів та господарських будівель, підготовлених Архітектурним Бюро ARCHON+. Ця колекція включає в себе широкий спектр проектів, які підходять для розміщення на будь-якому типі ділянки. Вони прекрасно доповнюють господарську програму проектування будинків, а їх різноманітний характер дозволяє адаптувати їх до будь-якого архітектурного стилю будинку, що будується. Вибираючи гараж, навіс або прибудову, не пов'язану з проектом будинку, ви отримуєте місце в своєму будинку, яке стає, наприклад, додатковою кімнатою на першому поверсі або збільшеною житловою площею.

Широкий вибір гаражних проектів

Пропоновані нашою студією гаражні проекти можна розділити за кількістю паркувальних місць і додаткових функцій. Тут ви знайдете гаражі з місцем для однієї, двох або трьох машин, покриті плоскою, двох або трьох скатним дахом. Найчастіше їх функції доповнюються одинарною або подвійною стійкою, вбудованою в навіс для машини, обробка якої надає індивідуальний характер. Для зручності клієнтів окремі гаражі мають додатковий вхід спереду, збоку або ззаду будівлі. У деяких гаражних проектах є додаткова мансардна кімната, яка може бути індивідуально адаптована і яка, безумовно, збільшує простір, необхідний для зберігання предметів, які в даний час не використовуються в домі. Залежно від ваших потреб, частину гаража можна використовувати як підсобне приміщення, яке можна використовувати для зберігання садового або спортивного інвентарю. Більше простору в гаражі також можна облаштувати як майстерню, яка розташована на відстані від будинку, не порушуючи спокою жителів.

Привабливі навіси

Інший тип садового будинку - гаражні навіси. Це легкі і елегантні конструкції, які природно вписуються в ландшафт. У нашій пропозиції ви знайдете навіс, з'єднаний з підсобним приміщенням, що ідеально підходить для зберігання різних видів устаткування і топлива, наприклад, дров для каміна.

Практичні і зручні господарські будівлі

Представлена ​​колекція також включає в себе практичні господарські будівлі, виконані у вигляді однокімнатних приміщень, покритих двосхилим дахом. Їх можна успішно використовувати на фермі в якості місця для зберігання сільськогосподарської техніки та обладнання або в якості складів. Це практичні, легкі у будові фермерські будівлі, що забезпечують можливість будь-якого пристрою. Їм не потрібен дозвіл на будівництво для будівництва на фермерських ділянках.

Стилістика і характер представленої колекції

Представлена ​​колекція проектів гаражів, сараїв і господарських будівель була дуже ретельно продумана з точки зору стилю. Ви успішно знайдете проекти, які легко впишуться в архітектурну концепцію вашого будинку. Пропоновані проекти гаражів, сараїв і господарських будівель можна знайти як в класичному, так і в сучасному варіанті. Їхні прості форми дозволяють вільно змінювати їх характер за допомогою таких простих дій, як зміна кольору штукатурки або гаражних воріт. Натуральні оздоблювальні матеріали, які використовувалися при облаштуванні гаражів і господарських будівель, дозволяють їм органічно вписатися в навколишнє середовище, одночасно будучи прикрасою.

Ми запрошуємо вас переглянути всю колекцію гаражних та господарських будівель і скористатися вигідною рекламною акцією для їх покупки.


Мы приглашаем вас ознакомиться с привлекательным предложением проектов для гаражей, навесов и хозяйственных построек, подготовленных Архитектурным Бюро ARCHON+. Эта коллекция включает в себя широкий спектр проектов, которые подходят для размещения на любом типе участка. Они прекрасно дополняют хозяйственную программу проектирования домов, а их разнообразный характер позволяет адаптировать их к любому архитектурному стилю строящегося дома. Выбирая гараж, навес или пристройку, не связанную с проектом дома, вы получаете место в своем доме, которое становится, например, дополнительной комнатой на первом этаже или увеличенной жилой площадью.

Широкий выбор гаражных проектов

Предлагаемые нашей студией гаражные проекты можно разделить по количеству парковочных мест и дополнительным функциям. Здесь вы найдете гаражи с местом для одной, двух или трех машин, покрытые плоской, двух или трёх скатной крышей.

Зачастую их функции дополняются одинарной или двойной стойкой, встроенной в навес для машины, отделка которой придает индивидуальный характер. Для удобства клиентов отдельные гаражи имеют дополнительный вход спереди, сбоку или сзади здания. В некоторых гаражных проектах есть дополнительная мансардная комната, которая может быть индивидуально адаптирована и которая, безусловно, увеличивает пространство, необходимое для хранения предметов, которые в настоящее время не используются дома. В зависимости от ваших потребностей, часть гаража можно использовать как подсобное помещение, которое можно использовать для хранения садового или спортивного инвентаря. Дополнительное пространство в гараже также можно обустроить как мастерскую, которая расположена на расстоянии от дома, не нарушая спокойствия жителей.

Привлекательные навесы

Другой тип садового здания - гаражные навесы. Это легкие и элегантные конструкции, которые естественно вписываются в ландшафт. В нашем предложении вы также найдете сарай, соединенный с подсобным помещением, идеально подходящий для хранения различных видов оборудования и топлива, например, дров для камина.

Практичные и удобные хозяйственные постройки

Представленная коллекция также включает в себя практические хозяйственные постройки, выполненные в виде однокомнатных помещений, покрытых двускатной крышей. Их можно успешно использовать на ферме в качестве места для хранения сельскохозяйственной техники и оборудования или в качестве складов. Это практичные, легко возводимые фермерские постройки, обеспечивающие возможность любого устройства. Им не требуется разрешение на строительство для строительства на фермерских участках.

Стилистика и характер представленной коллекции

Представленная коллекция проектов гаражей, сараев и хозяйственных построек была очень тщательно продумана с точки зрения стиля. Вы успешно найдете проекты, которые легко впишутся в архитектурную концепцию вашего дома. Предлагаемые проекты гаражей, сараев и хозяйственных построек можно найти как в классическом, так и в современном варианте. Их простые формы позволяют свободно изменять их характер с помощью таких простых действий, как изменение цвета штукатурки или гаражных ворот. Натуральные отделочные материалы, которые использовались при обустройстве гаражей и хозяйственных построек, позволяют им органично вписаться в окружающую среду, одновременно являясь ее украшением.

Мы приглашаем вас просмотреть всю коллекцию гаражных и хозяйственных построек и воспользоваться выгодной рекламной акцией для их покупки.