Відповідні проекти: 0

  У нашому Довіднику Ви можете знайти цікаві статті та відповіді на найбільш поширені питання серед наших клієнтів. Прочитайте, що треба знати перед початком будівництва.

  Вибір хорошого проекту будинку

  Вибір хорошого проекту будинку

  Відповімо собі на кілька простих запитань, завдяки яким на кілька кроків наблизимося до будинку мрії. Скільки людей буде жити в будинку, чи плануємо збільшення сім'ї, а може хочемо щоб в майбутньому з нами жили наші батьки? Скільки спалень нам необхідно, скільки ванних кімнат і інших приміщень? Чи хочемо працювати вдома? Чи впевнені ми, що в змозі оплатити будівництво будинку і подальше його утримання.

  більше >>

  Питання перед будівлею будинку

  Реализация проектa Дом в рукколе

  Мрія про власний будинок одна з найпрекрасніших. Коли приймаємо рішення побудувати будинок, ми повинні з оптимізмом просуватися до наступних етапів будівництва. Неодноразово будемо ставити собі питання пов'язані з інвестицією, шукати на них відповідь і робити найважливіший вибір для нас і нашого бюджету.

  більше >>

  Стиль Вашої оселі

  Стиль дома ARCHON+

  Вибираючи проект будинку пам'ятайте, що його можна адаптувати до вашого стилю життя. На приклад, Ви можете побачити, як просто додати будинку індивідуальний характер.

  більше >>

  Помилки забудовників

  Часто поширеною помилкою є будівництво будинку "по картинці". Знову таки прагнучи заощадити на покупці проекту забудовник дає будівельникам картинку з каталогу або сайту в інтернеті, і як правило тільки "дешеві" і некваліфіковані будівельники починають по такій картинці будувати. Це може привести до дуже серйозних наслідків.

  більше >>

  Дозвіл на будівництво

  Вибір і покупка проекту - це тільки початок довгого шляху до здійснення своєї мрії-будівництва власного будинку. Для того, щоб почати будівництво, необхідно отримати дозвіл на будівництво (згідно ДБН А.2.2-3-2004). Буду намагатися пояснити простою, доступною мовою, як пройти процес узгодження та отримання дозволу на будівництво.

  більше >>

  Адаптація готового проекту

  Внесення незначних змін та модифікацій у типові проекти є чимось природним, оскільки дозволяє адаптувати проект до індивідуальних потреб його майбутніх мешканців. Зміни та модифікації впроваджуються адаптаційним архітектором. Адаптаційний архітектор повинен мати архітектурну кваліфікацію для проектування, яку повинен підтвердити наявністю сертифіката архітектора (ГАПа).

  більше >>

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом