Відповідні проекти: 0
  1 до 2 з 2 проектів
  Проект будинку ARCHON+ Альтанка А3
  Альтанка А3
  альтанка
  Загальна площа: 24,9 м2
  Ціна:  1 430 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Альтанка А4
  Альтанка А4
  альтанка
  Загальна площа: 14.71 м2
  Ціна:  1 430 UAH

  Подбайте про гармонійну композицію будинку і саду

  Простір навколо будинку - це місце, яке є важливим елементом, що впливає на комфорт і якість життя. Варто спланувати майбутній сад незалежно від розміру ділянки, щоб створити одне стилістичне і функціональне ціле з будинком. Прекрасно облаштована тераса і продумано озеленена територія навколо будинку створять привабливу зону відпочинку і спілкування, в якій сім'я та друзі будуть раді провести вільний час.

  Альтанка забезпечує відпочинок в саду незалежно від погоди

  Одним з елементів садової архітектури є альтанки. Вони грають роль літньої кімнати і є ідеальним місцем для відпочинку на свіжому повітрі для всієї родини, особливо якщо на терасі в проекті будинку немає даху. Дах альтанки захистить від дощу і надмірного сонця. Незалежно від погоди, ви можете почитати в ній книгу або приготувати барбекю-вечерю і провести незабутній вечір з друзями. Найкраще розташувати її в затишному місці в глибині саду, подалі від вулиці, щоб забезпечити тихий і спокійний відпочинок.

  Дерев'яна або цегляна альтанка?

  Альтанки зі світлого дерева, які популярні серед інвесторів, добре працюють на невеликих ділянках. Щоб довго користуватися перевагами цього природного і екологічного матеріалу, не можна забувати про його правильний догляд. Ми повинні також розглянути вид деревини, з якою ми маємо намір зробити конструкцію. Варто інвестувати в більш дорогі види, тому що вони будуть стійкими до погодних умов. Цегляні альтанки являють собою дуже міцні і довговічні конструкції, які не вимагають частого догляду. Вони мають великі розміри, тому будьте обережні, щоб вона не домінувала в оточенні. Найкраще реалізувати їх на великих і просторих ділянках за архітектурним проектом. Вони є відповідною пропозицією для інвесторів, які шукають альтанку з господарськими зручностями. Окремо як частина альтанки, кімната буде служити місцем для зберігання садового приладдя та обладнання. Варто відзначити, що будівництво цегляної альтанки, на відміну від дерева, зажадає набагато більших фінансових витрат.

  Кожна версія альтанки повинна бути міцно прикріплена до землі. Залежно від типу конструкції, повинні бути зроблені локальні жолоби для основних опор або повністю бетонного фундаменту.

  Переваги функціональних садових альтанок ARCHON+

  Альтанка повинна добре поєднуватися з іншими садовими зонами, вона не може бути домінуючим елементом. Її розмір і стиль повинні відповідати характеру будинку і функціям, які він повинен виконувати. У наших проектах садової альтанки ми представляємо вам різні будівельні рішення і функціональні можливості. Інвестори знайдуть тут дерев'яні, ажурні і провітрювані вироби, а також великі, частково кам'яні альтанки, в яких, крім зони відпочинку з майданчиком для барбекю, є також закриті підсобні приміщення. Ви можете зберігати косарку, інструменти для зелені, садові меблі, велосипеди і інше туристичне спорядження. Затишна атмосфера і правильна температура під час вечірніх зустрічей будуть забезпечені каміном.

  Естетичні та елегантні готові проекти альтанок з нашої колекції також будуть виконувати декоративну функцію в саду. Композиції з натуральних матеріалів гармонійно вписуються в природне середовище. Продумані конструкції і професійна проектна документація є гарантією функціонального використання та безперебійної роботи альтанки. Ми запрошуємо вас ознайомитися з привабливою пропозицією проектів садових альтанок, які є ідеальним доповненням до пропозиції готових проектів будинків ARCHON+.

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом