Відповідні проекти: 0
  Про Архон Україна

  ARCHON+ Бюро Проектів Барбари Мендель, за посередництвом Архон Україна, представлене на ринку України з липня 2003 р, почавши свою роботу з видання каталогу Будинки вашої мрії, до якого увійшли 118 проектів котеджів польської архітектурної майстерні ARCHON+. Більш як тридцятирічний досвід у проектуванні будинків і резиденцій дозволяє говорити, що, будинки побудовані за проектами головного архітектора Барбари Мендель, в якійсь мірі змінили вигляд української архітектури в сфері котеджного будівництва.

  Красиві, зручні, теплі будинки - це не тільки слова, що застосовуються до будинків ARCHON+ - це дійсність.

  Новітні технології і матеріали, використані в проектах Барбари Мендель, дозволяють сказати, що будинки доступні, довговічні, енергоощадні, з ретельно продуманим плануванням, можуть бути побудовані без зайвих витрат.

  У каталогах Будинки Вашої мрії кожен знайде для себе проект, який в повній мірі відповідає його вимогам. За площею - від 60 м2, за поверхами - 1, 2, з підвалом або без, з гаражем або без ... На даний момент фірма «Архон Україна» випустила № 16 каталогу Будинки вашої мрії!

  Архітектурні рішення майстерні АRCHON+ вже широко відомі в Україні, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Словаччині, Німеччині. Це стильні, надійні і доступні будинки з європейським дизайном і європейською якістю.

  Якість - вищий пріоритет

  У 2004 році Проектне Бюро ARCHON+ прийняло рішення ввести систему контролю якості ISO 9001. Компанія TÜV Rheinland провела сертифікаційний аудит, після чого затвердила систему контролю якості, що відповідає нормам ISO 9001. Система управління якістю ISO 9001 поширювалася на весь процес архітектурно-будівельного проектування: житлових будинків, промислових будівель і готельних комплексів.

  Задоволення потреб Клієнта - наша мета

  Головна мета нашої роботи - це задоволення потреб наших Клієнтів. Ми прислуховуємося до побажань Клієнта і втілюємо їх у нових проектах, а також вдосконалюємо вже існуючі. Таким чином розробляємо безліч різноманітних проектів. Наші проекти контролюються і удосконалюються на кожному етапі проектування. Фахівці вищого рівня, що працюють у Проектному Бюро ARCHON+, стежать, щоб продукт, придбаний Клієнтом у нас, був найвищої якості. Сертифікований процес архітектурно-будівельного проектування по нормах ISO 9001 гарантує найвищу якість пропонованих проектів.

  Прагнення досконалості

  Отриманий сертифікат свідчить про те, що всі процеси в компанії ARCHON+ постійно розвиваються відповідно до світових стандартів якості. Наше проектне бюро весь час прагне до вдосконалення архітектурно-будівельних проектів і проектних послуг. Також ми залучаємо найкращих фахівців, купуємо найновіше обладнання і застосовуємо найсучасніші технології.

  Будинок своєї мрії за проектами ARCHON+ побудували десятки і сотні людей!

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом