Відповідні проекти: 0
  1 до 8 з 8 проектів
  Проект будинку ARCHON+ Г18 - Двомісний гараж
  Г18 - Двомісний гараж
  гараж
  Загальна площа: 60.03 м2
  Ціна:  4 490 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Гаражний навіс (B3)
  Гаражний навіс (B3)
  навіс
  Загальна площа: 55.46 м2
  Ціна:  3 360 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Г19 - Одномісний гараж
  Г19 - Одномісний гараж
  гараж
  Загальна площа: 42.28 м2
  Ціна:  3 860 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Г6б - Двомісний гараж вер.2
  Г6б - Двомісний гараж вер.2
  гараж
  Загальна площа: 58.69 м2
  Ціна:  4 490 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Г6 - Двомісний гараж
  Г6 - Двомісний гараж
  гараж
  Загальна площа: 56.85 м2
  Ціна:  4 490 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Г6а - Двомісний гараж
  Г6а - Двомісний гараж
  гараж
  Загальна площа: 114.32 м2
  Ціна:  5 180 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Г1а - Двомісний гараж вер.2
  Г1а - Двомісний гараж вер.2
  гараж
  Загальна площа: 58.39 м2
  Ціна:  4 490 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Г3а - Трьохмісний гараж вер.2
  Г3а - Трьохмісний гараж вер.2
  гараж
  Загальна площа: 85.08 м2
  Ціна:  5 180 UAH

  Ми запрошуємо вас ознайомитися з привабливою пропозицією проектів для гаражів, навісів та господарських будівель, підготовлених Архітектурним Бюро ARCHON+. Ця колекція включає в себе широкий спектр проектів, які підходять для розміщення на будь-якому типі ділянки. Вони прекрасно доповнюють господарську програму проектування будинків, а їх різноманітний характер дозволяє адаптувати їх до будь-якого архітектурного стилю будинку, що будується. Вибираючи гараж, навіс або прибудову, не пов'язану з проектом будинку, ви отримуєте місце в своєму будинку, яке стає, наприклад, додатковою кімнатою на першому поверсі або збільшеною житловою площею.

  Широкий вибір гаражних проектів

  Пропоновані нашою студією гаражні проекти можна розділити за кількістю паркувальних місць і додаткових функцій. Тут ви знайдете гаражі з місцем для однієї, двох або трьох машин, покриті плоскою, двох або трьох скатним дахом. Найчастіше їх функції доповнюються одинарною або подвійною стійкою, вбудованою в навіс для машини, обробка якої надає індивідуальний характер. Для зручності клієнтів окремі гаражі мають додатковий вхід спереду, збоку або ззаду будівлі. У деяких гаражних проектах є додаткова мансардна кімната, яка може бути індивідуально адаптована і яка, безумовно, збільшує простір, необхідний для зберігання предметів, які в даний час не використовуються в домі. Залежно від ваших потреб, частину гаража можна використовувати як підсобне приміщення, яке можна використовувати для зберігання садового або спортивного інвентарю. Більше простору в гаражі також можна облаштувати як майстерню, яка розташована на відстані від будинку, не порушуючи спокою жителів.

  Привабливі навіси

  Інший тип садового будинку - гаражні навіси. Це легкі і елегантні конструкції, які природно вписуються в ландшафт. У нашій пропозиції ви знайдете навіс, з'єднаний з підсобним приміщенням, що ідеально підходить для зберігання різних видів устаткування і топлива, наприклад, дров для каміна.

  Практичні і зручні господарські будівлі

  Представлена ​​колекція також включає в себе практичні господарські будівлі, виконані у вигляді однокімнатних приміщень, покритих двосхилим дахом. Їх можна успішно використовувати на фермі в якості місця для зберігання сільськогосподарської техніки та обладнання або в якості складів. Це практичні, легкі у будові фермерські будівлі, що забезпечують можливість будь-якого пристрою. Їм не потрібен дозвіл на будівництво для будівництва на фермерських ділянках.

  Стилістика і характер представленої колекції

  Представлена ​​колекція проектів гаражів, сараїв і господарських будівель була дуже ретельно продумана з точки зору стилю. Ви успішно знайдете проекти, які легко впишуться в архітектурну концепцію вашого будинку. Пропоновані проекти гаражів, сараїв і господарських будівель можна знайти як в класичному, так і в сучасному варіанті. Їхні прості форми дозволяють вільно змінювати їх характер за допомогою таких простих дій, як зміна кольору штукатурки або гаражних воріт. Натуральні оздоблювальні матеріали, які використовувалися при облаштуванні гаражів і господарських будівель, дозволяють їм органічно вписатися в навколишнє середовище, одночасно будучи прикрасою.

  Ми запрошуємо вас переглянути всю колекцію гаражних та господарських будівель і скористатися вигідною рекламною акцією для їх покупки.

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом