Відповідні проекти: 0
  1 до 7 з 7 проектів
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Юлія 4
  Вілла Юлія 4
  двуродинний котедж двоповерховий
  Поверхня будинку: 265.58 м2
  Ціна:  29 180 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в малині (A)
  Будинок в малині (A)
  двуродинний котедж для зблокованої забудови одноповерховий з житловою мансардою
  Поверхня будинку: 154.9 м2
  Ціна:  22 720 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Юлія
  Вілла Юлія
  двуродинний котедж двоповерховий
  Поверхня будинку: 249.94 м2
  Ціна:  25 470 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в рододендронах 10
  Будинок в рододендронах 10
  двуродинний котедж одноповерховий з житловою мансардою
  Поверхня будинку: 225.4 м2
  Ціна:  25 080 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в антонівці (Р2)
  Будинок в антонівці (Р2)
  двуродинний котедж одноповерховий з житловою мансардою
  Поверхня будинку: 213.94 м2
  Ціна:  29 000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Луїза (Р2)
  Вілла Луїза (Р2)
  двуродинний котедж двоповерховий
  Поверхня будинку: 137.66 м2
  Ціна:  21 900 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок у клематисах 8 ver.3
  Будинок у клематисах 8 ver.3
  двуродинний котедж одноповерховий з житловою мансардою
  Поверхня будинку: 199.82 м2
  Ціна:  30 800 UAH

  Проекти будинків для двох сімей

  Окрема, велика категорія проектів для двоквартирних будинків привертає увагу цікавою архітектурою. Це доводить, що все ще можливо уявити нові ідеї проектів будинків для двох сімей, які змусять Вас захотіти жити в будинках, побудованих за нашими проектами. Не завжди є розділення між приміщеннями. Кожен проект встановлює індивідуальний простір трохи по-своєму. Однак найголовніше завжди знаходиться всередині. Тому проекти будинків для двох сімей слід розглядати обережно і неквапливо - щоб дати їм можливість розкрити всі свої секрети.

  Проекти будинків для двох сімей є першим кроком до комерційних і приватних інвестицій

  Проекти будинків для двох сімей - це цікава пропозиція, адресована як приватним інвесторам, так і забудовникам щоб будувати житлові комплекси для двох сімей, які користуються інтересом клієнтів. Широка пропозиція проектів ARCHON+ для двоквартирних будинків означає, що кожен клієнт може знайти тут відповідний, готовий проект для особистого і комерційного успіху. Умовою є тільки точне визначення потреб людей, для яких будинок буде побудовано. Бюро проектів ARCHON+ надає гарантію допомоги і підтримки при виборі і внесення проекту в замовлення. Якщо ви вирішили побудувати один або кілька будинків на дві сім'ї, ми пропонуємо безліч бонусів, включаючи рекламні матеріали і підтримку.

  Що таке проект будинку для двох сімей?

  Ця документація дозволяє проектувати дві квартири в одній будівлі, на загальній структурній стіні. Приміщення можуть бути розташовані симетрично відносно один одного. Їхні плани є дзеркальним відображенням для них самих. Таке розташування прийнято називати «близнюком». Кожне з приміщень, нарисованих за цією схемою, має окремий вхід, цокольний поверх і мансардний поверх, а також підвал з гаражем. Кордон - це внутрішня стіна, яка розділяє будівлю від фундаменту до даху. З боку поділ не видно. Що важливо, з точки зору формальності, будинок для двох сімей залишається домом для однієї сім'ї. Всі проекти будинків для двох сімей не схожі на два сегменти.

  Зіставлення проектів базуються на проектах двохсімейних будинків

  Просторий формат будинку для двох сімей дозволяє проектувати будівлі в різних стилях і для різних цілей. Вілли – це проекти будинків для двох сімей з великим, вільно спланованим простором. Елегантний вигляд вілли - це ефект стилістично вишуканого фасаду з модним дахом. Доступні для кожної з сімей, які проживають в ньому, велика сонячна вітальня з каміном, тераса, гардеробна і гараж, де є хоча б одне місце для парковки. Кількість квартир аналогічно кількості незалежних будинків на одну родину. Проекти будинків на дві сім'ї в економічному варіанті мають менші за розміром квартири і найчастіше службові горища. І вілли, і двоповерхові будинки можуть бути об'єднані в багатосімейні комплекси. Тоді під одним дахом будуть не дві, а чотири квартири. Аналогічна процедура успішно застосовується до інших проектів будинків на дві сім'ї - умовою створення вдалих комбінацій є вибір проектів будинків на дві сім'ї з приміщеннями, розділеними на окремі поверхи.

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Чат з консультантом