Відповідні проекти: 0
  1 до 4 з 4 проектів
  - 3200 UAH Проект будинку ARCHON+ Будинок в клематисах вер.3
  Будинок в клематисах вер.3
  котедж для рядової забудови одноповерховий з житловою мансардою
  Корисна площа: 94.34 м2
  Загальна площа: 163.69 м2
  Ціна:  17 170 UAH 13 970 UAH
  - 3200 UAH Проект будинку ARCHON+ Будинок під агавами 3 (С)
  Будинок під агавами 3 (С)
  котедж для рядової забудови одноповерховий з житловою мансардою
  Корисна площа: 120.03 м2
  Загальна площа: 204.04 м2
  Ціна:  18 370 UAH 15 170 UAH
  - 3200 UAH Проект будинку ARCHON+ Будинок під агавами 2 (С)
  Будинок під агавами 2 (С)
  котедж для рядової забудови одноповерховий з житловою мансардою
  Корисна площа: 99.19 м2
  Загальна площа: 175.75 м2
  Ціна:  18 370 UAH 15 170 UAH
  - 3434 UAH Проект будинку ARCHON+ Будинок під гінко вер.2
  Будинок під гінко вер.2
  котедж для рядової забудови одноповерховий з житловою мансардою
  Корисна площа: 90.96 м2
  Загальна площа: 130.64 м2
  Ціна:  17 170 UAH 13 736 UAH

  Рядова забудова: привабливо разом

  Проекти рядової забудови є проектами спеціальних завдань. Вони виглядають дуже привабливо, вони надзвичайно зручні і цілком незалежні. Вони діляться на ті, в яких поділ між приміщеннями відбувається разом з поділом поверхонь і на ті, в яких кожен сегмент є дворівневим приміщенням. Третя група проектів - це модифікація перших двох. Він містить комбінацію квартир, розташованих на одному поверсі та дворівневих квартир. Всі конструкції терасових будинків поєднуються спільною архітектурною думкою, що дозволяє гармонійно співіснувати на основі незалежних споруд.

  Рядова забудова - основа невеликих житлових комплексів

  Серед них є проекти одноповерхових будинків, з мансардою і багатоповерховою мансардою. Всі вони повною мірою використовують мансарду. Всі вони були розроблені з двома бічними фасадами без вікон і дверей, так що вони можуть адаптуватися до наступних сегментів серій. Всі конструкції будинків рядової забудови мають двоскатні дахи. У переважній більшості вони були розширені мансардами, так що приміщення під дахом отримали ще більш привабливий простір. У групі проектів, призначених для терасових будинків, є проекти без гаража і з гаражами під будівлею. Рядова забудова призначена для довгих і вузьких ділянок, зазвичай розташованих уздовж під'їзної дороги. Така система гарантує власникам приміщень легкий і безпечний, незалежний вхід до кожного з паркувальних місць. Амбіції дизайнерів полягали в тому, щоб створити такі будинки, які будуть нагадувати комфортом і незалежністю автономні будівлі. Ось чому терасові конструкції будинку пропонують домовласникам насолоду і розслаблення, які дає контакт з природою. Коло будинків заплановані невеликі приватні сади, закриті з боку сусідніх сегментів. І тому, що серце будинку і символ домашнього багаття сьогодні є економічний камін - він не може бути відсутнє в проектах рядової забудови. Каміни навіть з'являються в терасових конструкціях будинків, в яких один розташований над іншим.

  Готові проекти будинків для бізнесу - подивіться, що ви можете отримати з ARCHON+

  Як і у випадку інших інвестицій для продажу, ми допомагаємо у виборі та початковій концепції розвитку землі. Архітектонічна майстерня ARCHON+ забезпечує безкоштовну якісну візуалізацію будівель та інтер'єру, які підходять для використання при рекламі інвестицій. Ви можете замовити рекламний щит, банер або рекламу в пресі. Оскільки ми спільними силами створюємо матеріали для рекламної кампанії за консультацією з нашими клієнтами, ми відкриті для будь-яких пропозицій щодо кольору та оздоблювальних елементів фасаду. Для розробників, ми також підготували оцінки витрат, що оновлюються на постійній основі, і, звичайно, привабливі акції та знижки.

  Чому ми пишаємося дизайном будинків?

  Тому що ми неодноразово доводили, що вони чудово обслуговують своїх мешканців.

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом