Відповідні проекти: 0

  ГОТОВІ ПРОЕКТИ БУДИНКІВ ЗІ ЗНИЖКОЮ 10% >>

  Вже 29 років АРХОН проектує ідеальні будинки для вас! Польське архітектурне бюро ARCHON + створює кращі готові проекти маленьких і великих будинків, вілл і резиденцій, сучасних і традиційних котеджів. А 16 років тому була відкрита фірма АРХОН УКРАЇНА! Святкуйте День Народження разом з нами і скористайтеся знижкою 10% на всі проекти в колекції. Наші проекти - це якість підтверджена досвідом і безліччю побудованих будинків!

  У пропозиції більше ніж 600 кращих проектів ви знайдете одноповерхові будинки, невеликі будинки, сучасні проекти будинків, недорогі проекти, проекти вілл і резиденцій, а також проекти багатоквартирних будинків. Все створено з увагою до найдрібніших деталей, а головне, до високого комфорту використання. Ми пропонуємо якісну технічну документацію, яка гарантує легку адаптацію і безпроблемне будівництво будинку. Ми також надаємо безкоштовні професійні консультації та допомогу на кожному етапі ваших інвестицій.

  Подивіться тисячі прекрасних реалізацій і знайдіть натхнення для себе!

  Скористайтеся БЕЗКОШТОВНОЮ консультацією фахівців ARCHON+ при виборі відповідного Проекту Будинку.

  Замовити проект можна на нашому сайті через бланк замовлення, написати лист на електронну пошту archon@archon.com.ua, або по телефону +38 094 712 86 82; +38 067 235 42 24

  Умови Акції зі знижкою 10%

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Чат з консультантом