Відповідні проекти: 0

  ДОСТУПНІ ВІДРАЗУ ПРОЕКТИ БУДИНКІВ ЗІ ЗНИЖКОЮ 25% >>

  Весна зовсім скоро... Час купити проект будинку! Знижка 25% на вибрані доступні відразу проекти, Акція триває до п'ятниці 28.02. до 9:00. Ви можете залишити замовлення прямо на сайті, і тоді з Вами зв'яжеться менеджер, щоб відповісти на всі питання і підтвердити замовлення. Також Ви можете відправити замовлення по електронній пошті або замовити по телефону. Подивитися проекти, на які діє знижка.

  Ми проектуємо для Вас комфортабельні, економні і красиві будинки. У пропозицїї більше ніж 600 кращих проектів ви знайдете одноповерхові будинки, невеликі будинки, сучасні проекти будинків, недорогі проекти, проекти вілл і резиденцій, а також проекти багатоквартирних будинків. Все створено з увагою до найдрібніших деталей, а головне, до високого комфорту використання. Ми пропонуємо якісну технічну документацію, яка гарантує легку адаптацію і безпроблемне будівництво будинку. Ми також надаємо безкоштовні професійні консультації та допомогу на кожному етапі ваших інвестицій.

  Ми знаємо, наскільки важливий будинок, тому ми намагаємося здійснити ваші мрії протягом 15 років. Подивіться тисячі прекрасних реалізацій і знайдіть натхнення для себе!

  Скористайтеся БЕЗКОШТОВНОЮ консультацією фахівців ARCHON+ при виборі відповідного Проекту Будинку.

  Замовити проект можна на нашому сайті через бланк замовлення, написати лист на електронну пошту archon@archon.com.ua, або по телефону +38 094 712 86 82; +38 067 235 42 24

  Умови Акції зі знижкою 25%

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Чат з консультантом