Відповідні проекти: 0
  Літній будиночок в крокусах 3
  9 420 UAH
  - 3500 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок в крокусах 3 Вид 1

  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок в крокусах 3 Вид 1 1/9

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Перший поверх 25.28
  1. Вітальня з кухонною прибудовою 16.15
  2. Кімната 5.60
  3. Ванна кімната 3.53
  Поверхні
  Корисна площа 25.28 м2
  Площа будівництва 34.98 м2
  Площа підлоги 25.28 м2
  Загальна площа 34.98 м2
  Кубатура 132.9 м3
  Висота будинку 4.37 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 19 см, пінопласт 15 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття дерев'яний
  Дах 2-скатний, Схил 25° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Літній будиночок в крокусах 3
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок в крокусах 3 Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок в крокусах 3 Ситуація

  Це привабливий проект літнього будинку, який, безперечно, стане чудовим місцем для сімейного відпочинку. Функціонально продуманий невеликий інтер'єр забезпечить комфортне використання для літніх відпочиваючих. Котедж виглядає сучасно та привабливо завдяки цікавій композиції фасаду. Світла штукатурка красиво контрастує з дерев'яним облицюванням графітового кольору та відповідним чином підібраною плиткою. Декоративним елементом фасаду є дерев'яна пергола, яка затінює терасу, розташовану біля входу. Господарська програма будинку передбачає відкритий житловий простір із зоною відпочинку, обідньою зоною та функціональною кухнею. Достатній простір у вітальні дозволяє встановити диван зі спальною функцією. Поруч із вітальнею знаходиться окрема спальня з ліжком, у якій, крім ліжок, є можливість встановити місткі шафи для одягу. Світла ванна кімната з душем розташована поруч із кухнею, а камін є центральним елементом будинку. Цей привабливий проект відноситься до популярних категорій: проекти невеликих будинків та проекти дешевих у будівництві будинків.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом