Відповідні проекти: 0
  Гарантія оригінальності

  Чому краще придбати оригінальний проект ARCHON+?

  Фірма Архон Україна - створена в 2003 році є авторизованим представником польської фірми ARCHON+, і, на сьогоднішній день це провідна компанія в Україні в сфері котеджного проектування. Завдяки праці європейських фахівців, ми можемо запропонувати українським забудовникам близько 2000 проектів сучасних, комфортних та енергоощадних будинків.

  Всі проекти, перед тим як потрапити  на наш ринок, проходять перевірку на європейських споживачах, що практично виключає можливість помилок і неточностей в проектній документації. Кліматичні і геологічні умови Польщі та України однакові, адже ми розташовані в одній смузі помірно континентального клімату, що робить проекти повністю адаптованими до наших природних умов. Всі будинки запроектовані за сучасними енергоощадними технологіями будівництва, з дотриманням всіх норм і правил будівництва, з екологічно чистих матеріалів.

  Як перевірити оригінальність проекту будинку?

  Оригінальний проект будинку ARCHON+ має голограму на трьох аркушах: на титульній сторінці архітектурно-будівельного проекту, на плані 1 поверху архітектурного проекту і на плані 1 поверху конструкційного проекту.

  Hа кожній стороні з кресленнями обов'язково повинні бути: штамп проекту будинку з логотипом ARCHON+ і прізвищем автора кожної з частин проекту і зелений напис archon.

  Проекти, пропоновані фірмою Архон Україна - це продукти найвищої якості. Будівельні технології, застосовані в проектах, відповідають всім вимогам сучасності та енергоощадності. Перевірити це Ви можете, відвідавши наш сайт www.archon.com.ua або зателефонувавши до відділу обслуговування клієнтів, або написавши на адресу: archon@archon.com.ua

  Використовуючи в будівництві неоригінальний, скопійований проект Ви не тільки позбавляє себе всіх перерахованих вигод, а це є незаконною дією, що порушує авторські права.

  Працюючи більш ніж 15 років на українському ринку, ми дуже добре вивчили потреби та побажання наших клієнтів. Знаємо також проблеми, з якими може зіткнутися український забудовник в процесі будівництва, і найпоширеніші помилки, які припускаються при зведенні приватного будинку.

  Будівництво будинку дуже серйозна річ, яка вимагає безлічі витрат - матеріальних і фізичних. Не слід відходити від прийнятих правил і норм будівництва, і економити на проекті, адже як правило сума витрачена на проект - менше ніж 1% від загальної вартості будівництва, а може допомогти уникнути багатьох помилок і зберегти вам багато грошей. Завдяки оригінальним проектом АRCHON+ ви можете стежити за процесом будівництва на всіх стадіях, повністю контролювати будівельників і витрати матеріалів, мати повну впевненість в побудованому будинку.

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом