Відповідні проекти: 0
  Будинок під помаранчею
  30 490 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок під помаранчею Вид 1

  - 4000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок під помаранчею Вид 1 1/23
  Ціна проекту:
  26 490 UAH 30 490 UAH
  Проект доступний на замовлення
  ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ ЩЕ

  Що входить до складу проекту?


  однородинний котедж одноповерховий
  4 кімнат, 1 кухня, 1 ванна, 1 туалет, підсобне приміщення


  Корисна
  площа
  91.89 м2
  Загальна
  площа
  119.69 м2
  кімнат
  4
  кухня
  1
  туалет
  1
  ванна
  1

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  ``
  Перший поверх 91.89
  1. Тамбур 2.83
  2. Хол 6.66
  3. Туалет 1.40
  4. Комора 5.80
  5. Кухня 8.57
  6. Їдальня 30.10
  7. Кімната 12.08
  8. Кімната 9.27
  9. Ванна кімната 5.40
  10. Кімната 9.78
  Поверхні
  Корисна площа 91.89 м2
  Площа будівництва 121.86 м2
  Площа підлоги 91.89 м2
  Загальна площа 119.69 м2
  Кубатура 579.1 м3
  Висота будинку 6.0 м
  Технологія і конструкція
  Стіни комірчастий бетон 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття Дерев'яне
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яні ґратчасті балки, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок під помаранчею
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок під помаранчею Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок під помаранчею Ситуація

  Проект "Будинок під помаранчею" - це результат гри, проведеної на Facebook: "Спроектуйте з нами сучасний одноповерховий будинок". Учасники мали можливість взяти участь у роботі над проектом та прийняти рішення щодо багатьох важливих елементів. На наступних етапах роботи над проектом ми ставили такі питання, як форма корпусу будівлі, тип даху, спосіб оздоблення фасаду, тераса та функціональне планування будинку. Спроектований "Будинок під апельсином" є будівлею з простим корпусом, для зовнішнього оздоблення якого була обрана світла штукатурка в поєднанні з натуральним облицюванням у відтінку теплого дерева. Скатний дах покритий плоскою черепицею антрацитового кольору, підібраною в тон дерев'яного оздоблення. Сучасний характер будинку підкреслюють великі скління та вражаюча пергола, що покриває терасу в садовій зоні. Житлова зона добре освітлена та включає простору вітальню, їдальню з місцем для великого сімейного столу та функціональну, світлу кухню з барною стійкою та зручною робочою поверхнею для приготування їжі. Мешканці неодмінно оцінять переваги використання будинку, де привабливо оформлена тераса природно збільшує зону відпочинку вітальнею і дає можливість організувати обідню зону на відкритому повітрі, а також розмістити комплект зручних садових меблів. Розсувне скління, що використовується в конструкції, дає можливість широко відкрити будинок для зовнішнього огляду, є цікавим рішенням облаштування, підвищує декоративну цінність інтер'єру і вносить ефектний дизайн. Нічна зона " Будинку під помаранчею " складається з трьох добре розташованих і добре освітлених спалень, де також можна встановити практичні шафи. Кімната батьків має широкий вихід на терасу. Функціональне планування будинку доповнюється світлою ванною кімнатою та туалетом. У підсобному приміщенні передбачено місце для газового котла, тут можна влаштувати пральню. Представлений проект відноситься до категорії: проекти одноповерхових будинків, проекти сучасних будинків.

  Реалізації проекту Будинок під помаранчею
  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом