Відповідні проекти: 0
  Будинок в діассіях
  38 040 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в діассіях Вид 1

  - 4000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в діассіях Вид 1 1/11
  Ціна проекту:
  34 040 UAH 38 040 UAH
  Проект доступний на замовлення
  ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ ЩЕ

  Що входить до складу проекту?


  однородинний котедж двоповерховий
  гараж, 5 кімнат, 1 кухня, 3 ванни, комора, 1 котельня, гардеробна


  Корисна
  площа
  163.43 м2
  Загальна
  площа
  277.06 м2
  кімнат
  5
  кухня
  1
  ванни
  3
  гараж
  2

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  ``
  Перший поверх 134.71 (137.58)
  1. Тамбур 7.35
  2. Гардероб 2.84
  3. Комора 2.22
  4. Кухня 11.75
  5. Вітальня + їдальня 38.34
  6. Кабінет 14.75
  7. Коридор 8.95 (11.82)
  8. Ванна кімната 3.50
  9. Котельня 8.95
  10. Гараж 36.06
  План другого поверху
  ``
  Другий поверх 73.73
  1. Сходи 5.18
  2. Коридор 13.06
  3. Кімната 10.01
  4. Кімната 10.18
  5. Ванна кімната 8.22
  6. Ванна кімната 4.21
  7. Гардероб 5.39
  8. Кімната 15.00
  9. Гардероб 2.48
  Поверхні
  Корисна площа 163.43 м2
  Поверхня котельні 8.95 м2
  Площа гаража 36.06 м2
  Площа будівництва 177.8 м2
  Площа підлоги 211.31 м2
  Загальна площа 277.06 м2
  Кубатура 1022.62 м3
  Висота будинку 7.02 м
  Технологія і конструкція
  Стіни комірчастий бетон 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття Монолітне залізобетонне (відливається за місцем)
  Дах плаский, еврорубероїд
  Котел газовий, можливість заміни котлом на твердому паливі після адаптації
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція механічна
  Фасад Будинок в діассіях
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в діассіях Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в діассіях Ситуація

  Сучасний, елегантний, вдалий! Цей проект порадує любителів просторих інтер'єрів та сучасної архітектури. Будинок увінчаний плоским дахом і з'єднаний за своєю масою з гаражем на дві машини, що чітко виступає з основної лінії будівлі. Характер будинку підкреслюється облицюванням фасаду, де дерев'яне облицювання поєднується зі штукатуркою, створюючи яскравий природний акцент. Справжньою окрасою будинку є чудово складена, велика і доступна з різних частин тераса на першому поверсі. Це, безперечно, стане улюбленим місцем для відпочинку на свіжому повітрі. Завдяки численному склінню інтер'єр будинку виглядає виключно привабливо, а розсувна система відкриття дверей тераси створює ефект плавної та гармонійної інтеграції з садом. У відкритій просторій вітальні окремі зони були чітко визначені з точки зору їх функцій. Вітальня є зручною зоною відпочинку з великим кутовим диваном і панорамним видом на сад. Їдальня розташована в кутовій, заскленій частині першого поверху, що надає їй представницького характеру. У "Будинку в діассіях" було спроектовано велику, оптимально організовану кухню з інтегрованим по центру островом. Таке рішення дає можливість організувати зручну зону приготування їжі, а стільниця чудово підійде як додаткове місце для споживання їжі. Кухня пропонує багато місця для зберігання, яке доповнюється коморою, спроектованою поруч із передпокою. На першому поверсі є також зручний кабінет, поруч із яким знаходиться природно освітлена та обладнана душовою кабіною кімната. Проектом будинку передбачена велика газова котельня, яка поєднана з пральною функцією, а окремий вихід на вулицю дозволяє сушити білизну на відкритому повітрі. Практичним рішенням є шафа-купе, оформлена передпокою та прихована розсувними дверима, завдяки якій ми можемо легко підтримувати порядок у вхідній зоні. З цього приміщення мешканці можуть швидко перейти до просторого гаража на дві машини. Окрасою інтер'єру є вражаючі одногвинтові сходи, що ведуть на другий поверх, у простору нічну зону. Тут у розпорядженні батьків – комфортабельна кімната з ванною та гардеробною, а також дві затишні кімнати для дітей. У програму нічної зони також входить повністю обладнана ванна кімната та вбиральня, загальна для всіх членів сім'ї. Представлений "Будинок в діассіях" - це цікавий готовий проект із колекції: проекти двоповерхових будинків, проекти сучасних будинків, проекти будинків з плоским дахом, а також проекти будинків з гаражем на дві машини.

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом