Відповідні проекти: 0
  Літній будиночок під ліском вер. 2
  9 420 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок під ліском вер. 2 Вид 1

  - 3000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок під ліском вер. 2 Вид 1 1/12

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 23.22 (24.20)
  1. Вітальня з кухонною прибудовою 20.24 (21.22)
  2. Ванна кімната 2.98
  План мансарди
  Floor14 12.68 (16.98)
  1. Антресоль 12.68 (16.98)
  Поверхні
  Корисна площа 35.9 м2
  Площа будівництва 34.74 м2
  Площа підлоги 41.18 м2
  Загальна площа 34.74 м2
  Кубатура 200.68 м3
  Висота будинку 7.26 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 19 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття монолітна залізобетонна плита
  Колінна стінка 90 см
  Дах 2-скатний, Схил 40° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел електричний
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Літній будиночок під ліском вер. 2
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок під ліском вер. 2 Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок під ліском вер. 2 Ситуація

  Літній будиночок під ліском – ідеальна пропозиція для інвесторів, що шукають відпочинок на природі. Проект характеризується сучасним корпусом будівлі та адаптований до потреб літніх відпочиваючих, зручною функціональною програмою. Сучасний стиль проекту підкреслюється мінімалістичним білим фасадом з облицюванням з натурального дерева, що підкреслює головний вхід та лінії вікон, а також двосхилим антрацитовим дахом. Колір віконних столярних виробів пов'язаний з дизайном фасаду і є цілісним елементом. Вражаюче велике скління природно відкриває будинок до саду, запрошуючи природу всередину. Зона тераси була різноманітна перголою, яка може стати чудовою опорою для кучерявих рослин, у майбутньому створюючи природний дах простору тераси. На першому поверсі будинку розташована затишна вітальня з місцем для дивана, двох крісел та журнального столика. Велике розсувне скління у вітальні забезпечує прямий вихід на вулицю. Розташований у центрі камін додає інтер'єру затишку у холодні дні. Кухня з передбаченим місцем для приготування їжі та зоною для миття посуду, розташована під вікном, має додаткову практичну барну стійку, яка може бути робочою поверхнею для приготування страв. Програму першого поверху доповнює ванна кімната із душовою кабіною. Спальна зона для літніх відвідувань розташована на мезоніні з місцем для одного двоспального та двох односпальних ліжок. Літній будиночок під ліском вер. 2 відноситься до категорії: проекти невеликих будинків, проекти будинків для вузької ділянки, проекти будинків з антресолями.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом