Відповідні проекти: 0
  Літній будиночок над озером
  15 110 UAH
  - 3500 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок над озером Вид 1

  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок над озером Вид 1 1/11

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 46.51
  1. Вітальня з кухонною прибудовою 25.24
  2. Кімната 9.65
  3. Ванна кімната 3.04
  4. Кімната 8.58
  Поверхні
  Корисна площа 46.51 м2
  Площа будівництва 62.06 м2
  Площа підлоги 46.51 м2
  Загальна площа 62.06 м2
  Кубатура 269.0 м3
  Висота будинку 5.26 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 19 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття дерев'яний
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Літній будиночок над озером
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок над озером Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Літній будиночок над озером Ситуація

  Проект одноповерхового літнього будинку з простим корпусом та просторим інтер'єром, що пропонує комфортні умови для використання під час відпустки чи канікул. Для оздоблення фасаду використовувалася світла та темна штукатурка з акцентами у вигляді дерев'яного облицювання, що чудово вписує котедж у навколишню природу. Проект містить атмосферну терасу, яка збільшує простір для відпочинку в котеджі. Завдяки покрівлі мешканці можуть скористатися терасою незалежно від погодних умов. Внутрішнє функціональне планування оптимально освоює весь простір котеджу, воно також передбачає безліч місць зберігання, що, безумовно, підвищить комфорт використання. Ще однією перевагою є використання чіткого поділу на житлову та спальну зони. Житлова зона включає простору вітальню з кутовим диваном та міні-кухню, з'єднану із їдальнею. Широке скління з виходом на терасу відкриває інтер'єр для споглядання природи та робить сімейне дозвілля більш привабливим. Нічна зона включає спальню для батьків та кімнату для дітей з місцем для трьох ліжок, одне з яких двоярусне. Програму котеджу доповнює світла ванна кімната з душем, розташована на осі головного входу. Представлений проект є доповненням до нашої колекції: проекти дачних будиночків, а також відноситься до категорії: проекти невеликих будинків.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом