Відповідні проекти: 0
  Вілла Гая
  30 490 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Вілла Гая Вид 1

  - 4500 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Гая Вид 1 1/26
  Ціна проекту:
  25 990 UAH 30 490 UAH
  Проект доступний на замовлення
  ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ ЩЕ

  Що входить до складу проекту?


  однородинний котедж двоповерховий
  5 кімнат, 1 кухня, 2 ванни, комора, гардеробна


  Корисна
  площа
  99.84 м2
  Загальна
  площа
  139.64 м2
  кімнат
  5
  кухня
  1
  ванни
  2

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  ``
  Перший поверх 48.35 (51.27)
  1. Тамбур 2.62
  2. Хол 5.40
  3. Ванна кімната 5.25
  4. Вітальня + їдальня 19.59
  5. Кухня 6.12
  6. Кабінет 8.04
  7. Комора 1.33 (4.25)
  План другого поверху
  ``
  Другий поверх 51.49
  1. Сходи 4.49
  2. Хол 4.12
  3. Кімната 12.30
  4. Гардероб 6.88
  5. Ванна кімната 6.06
  6. Кімната 8.66
  7. Кімната 8.98
  Поверхні
  Корисна площа 99.84 м2
  Площа будівництва 69.82 м2
  Площа підлоги 102.76 м2
  Загальна площа 139.64 м2
  Кубатура 520.45 м3
  Висота будинку 8.16 м
  Технологія і конструкція
  Стіни комірчастий бетон 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття Монолітне залізобетонне (відливається за місцем)
  Дах 4-скатний, Схил 22° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Вілла Гая
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Гая Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Гая Ситуація

  Проект двоповерхової вілли, котра дуже підійде для невеликих ділянок. Це сучасна будівля з площею забудови до 70 м2, простим корпусом з шатровим дахом та привабливими балконами, захищеними балюстрадами. Елегантний фасад з великим склінням, що поєднує світлу штукатурку та бетонні конструкції, підкреслюється графітовим оздобленням дерева та черепицею антрацитового кольору. З балкона на другому поверсі головний вхід веде через тамбур у жилу зону на першому поверсі вілли. Його представницькою частиною є вітальня та їдальня, плавно поєднана з нею. Простір чудово освітлений широкою скляною панеллю, яка з'єднує кімнату з великою терасою, що частково закрита балконом другого поверху. У вітальні є місце для зручної зони відпочинку з кутовим диваном та каміном, що створить затишну атмосферу у холодні дні. Кухня, що візуально виділяється, має зручну робочу поверхню і функціональні шафи, комору, розташовану під сходами. У передній частині вілли знаходиться кабінет з місцем для офісу, письмовим столом та диваном, що освітлюється великим кутовим вікном. На осі знаходиться ванна кімната з душем, з місцем для газового котла. Кімнати приватної зони на першому поверсі пропонують добре освітлений, комфортний простір. Комфортна спальня батьків, з гардеробом та місцем для письмового столу та телевізійного куточка, освітлюється високими вікнами, більше з яких має розсувну систему відкривання та з'єднує спальню з балконом. Одна кімната освітлюється великим кутовим вікном, інша має засклений вихід на сусідній балкон. Між спальнею батьків та дитячими кімнатами знаходиться світла зручна ванна кімната з ванною та душем та місцем для пральної машини та сушарки. Ця невелика вілла виглядає привабливо, а її функціональний інтер'єр забезпечить комфорт та зручність її мешканцям. "Вілла Гая" відноситься до наступних категорій: проекти двоповерхових будинків, сучасні проекти будинків, проекти будинків для вузької ділянки, проекти будинків до 70 м2 площі забудови.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом