Відповідні проекти: 0
  Вілла Констанція (Б)
  35 560 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Вілла Констанція (Б) Вид 1

  - 4750 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Констанція (Б) Вид 1 1/24
  Ціна проекту:
  30 810 UAH 35 560 UAH
  Проект доступний на замовлення
  ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ ЩЕ

  Що входить до складу проекту?


  котедж для зблокованої забудови двоповерховий
  гараж, 4 кімнат, 1 кухня, 2 ванни, комора, 1 котельня, пральня


  Корисна
  площа
  132.2 м2
  Загальна
  площа
  206.54 м2
  кімнат
  4
  кухня
  1
  туалет
  0
  ванни
  2
  гараж
  1

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  ``
  Перший поверх 76.62 (79.01)
  1. Тамбур 4.57
  2. Хол 8.40 (10.79)
  3. Вітальня + їдальня 25.75
  4. Кухня 8.92
  5. Комора 2.39
  6. Ванна кімната 2.91
  7. Котельня 5.91
  8. Гараж 17.77
  План другого поверху
  ``
  Другий поверх 79.26
  1. Хол і сходи 13.02
  2. Ванна кімната 9.35
  3. Пральня 6.30
  4. Кімната 15.62
  5. Кімната 19.17
  6. Кімната 15.80
  Поверхні
  Корисна площа 132.2 м2
  Поверхня котельні 5.91 м2
  Площа гаража 17.77 м2
  Площа будівництва 103.27 м2
  Площа підлоги 158.27 м2
  Загальна площа 206.54 м2
  Кубатура 788.54 м3
  Висота будинку 8.65 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 25 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття Монолітне залізобетонне (відливається за місцем)
  Дах 4-скатний, Схил 25° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел на твердому паливі + як варіант, газовий
  Тепла підлога використовується в таких приміщеннях: Перший поверх: Тамбур (1), Хол (2), Вітальня + їдальня (3), Кухня (4), Ванна кімната (6); Другий поверх: Ванна кімната (2)
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Вілла Констанція (Б)
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Констанція (Б) Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Констанція (Б) Ситуація

  Вілла Констанція (Б) - це двоповерховий проект, що є дивовижним поєднанням сучасності і комфорту. Мінімалістський дизайн фасаду є поєднанням світлої штукатурки та облицювання з архітектурного бетону, що підкреслює головний вхід і терасу будівлі. Антрацитовий дах чудово поєднується із підібраними за кольором віконними рамами, вхідними дверима та воротами гаража, надаючи всьому ансамблю цілісність. Балкони зі скляними балюстрадами, спроектовані на другому поверсі, наголошують на сучасному стилі будинку і в той же час забезпечують практичний навіс для головного входу та тераси. Житлова зона на першому поверсі чудово освітлена завдяки великому склінню. Розсувні двері тераси у вітальні відкривають будинок у садок, збільшуючи простір для відпочинку господарів будинку. Вітальня, в якій передбачено місце для дивана та крісел, природно з'єднується із їдальнею, розташованою біля великого вікна з видом на сад. Розташований поряд камін надає інтер'єру затишку в холодні дні. Обідня зона відокремлена від кухні барною стійкою. Високі вбудовані шафи і комора, що примикає до кухні, в яку можна потрапити з тамбуру, дозволяють легко організувати роботу і підтримувати порядок. З тамбуру також можна потрапити до одномісного гаража, який, у свою чергу, має вхід до котельні. Функціональну програму першого поверху доповнює природно освітлена ванна кімната з туалетом та душем. На другому поверсі, в нічній зоні "Вілла Констанція (Б)", розташовані три спальні: головна спальня з великим ліжком та великою кількістю місць для зберігання, та дві дитячі кімнати з окремими зонами для сну, навчання та гардеробу. У кожній кімнаті багато природного світла і є вихід на балкон. Функціональну програму першого поверху завершує простора ванна кімната з великою душовою кабіною, двома умивальниками та місцем для гідромасажної ванни. До ванної кімнати примикає приміщення, призначене для пральні із сушильною камерою. Цей вражаючий проект відноситься до категорії: проекти будинків для заблокованої забудови, проекти двоповерхових будинків, проекти сучасних будинків, а також проекти будинків з одномісним гаражем.

  Реалізації проекту Вілла Констанція (Б)
  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом