Відповідні проекти: 0
  Вілла Констанція
  22 780 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Вілла Констанція Вид 1

  - 3000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Констанція Вид 1 1/20
  Ціна проекту:
  19 780 UAH 22 780 UAH
  Проект доступний відразу
  ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ ЩЕ

  Що входить до складу проекту?


  однородинний котедж двоповерховий
  гараж, 4 кімнат, 1 кухня, 2 ванни, комора, котельня, пральня


  Корисна
  площа
  132.2 м2
  Загальна
  площа
  211.06 м2
  кімнат
  4
  кухня
  1
  ванни
  2
  гараж
  1

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 76.62 (79.01)
  1. Тамбур 4.57
  2. Хол 8.40 (10.79)
  3. Вітальня + їдальня 25.75
  4. Кухня 8.92
  5. Комора 2.39
  6. Ванна кімната 2.91
  7. Котельня 5.91
  8. Гараж 17.77
  План другого поверху
  Другий поверх 79.26
  1. Хол і сходи 13.02
  2. Ванна кімната 9.35
  3. Пральня 6.30
  4. Кімната 15.62
  5. Кімната 19.17
  6. Кімната 15.80
  Поверхні
  Корисна площа 132.2 м2
  Поверхня котельні 5.91 м2
  Площа гаража 17.77 м2
  Площа будівництва 105.53 м2
  Площа підлоги 158.27 м2
  Загальна площа 211.06 м2
  Кубатура 829.71 м3
  Висота будинку 8.65 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 25 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття монолітна залізобетонна плита
  Дах 4-скатний, Схил 25° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел на твердому паливі + як варіант, газовий
  Тепла підлога використовується в таких приміщеннях: Перший поверх: Тамбур (1), Хол (2), Вітальня + їдальня (3), Кухня (4), Ванна кімната (6); Другий поверх: Ванна кімната (2)
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Вілла Констанція
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Констанція Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Вілла Констанція Ситуація

  Вражаючий проект з колекції: вілли та резиденції, який є ідеальним поєднанням сучасної естетики з функціональністю та комфортом, пропонованими двоповерховими будинками. Привабливе оформлення фасаду надає йому унікального вигляду, штукатурка красиво контрастує з антрацитовими дерев'яними конструкціями та відповідним чином підібраним тоном черепиці на даху. Частини фасаду акцентовані горизонтальним рустом, балкон, спроектований на другому поверсі, практично закриває вхідну зону. Завдяки великому склінню інтер'єр вілли чудово освітлений, вітальня широко відкрита для зовнішнього огляду, а розсувні балконні двері забезпечують вільне сполучення з терасою і садом. Вітальня із гарнітуром - ідеальне місце для сімейного відпочинку, вона вільно поєднана із їдальнею, в якій є велике вікно з видом на сад. Кухонний простір оптимально організований з просторою робочою поверхнею, високими вбудованими шафами та практичною коморою, в яку також можна потрапити прямо з передпокою. Це дуже практичне рішення, яке дозволяє ефективно доставляти продукти. Для зручності користування будинком, функціональне планування першого поверху включає світлу ванну з душовою кабіною, оптимально освоєний простір під сходами, де можна встановити гардероб. Це додаткове місце для зберігання, практично приховане та непомітне для гостей, що входять до будинку. У цій частині першого поверху спроектований дуже функціональний другий вихід на терасу. Функцію підсобних приміщень у представленому проекті будинку виконують одномісний гараж та котельня, доступні з тамбуру. На другому поверсі "Вілли Констанції" знаходиться зручна, простора та повна природного світла нічна зона. Тут розташовані три просторі спальні, які пропонують мешканцям оптимальні умови для особистого відпочинку, навчання та ігор. У кожній кімнаті є вихід на балкон та гардероб. Винятковий комфорт забезпечує велика ванна кімната, яка включає можливість встановлення сучасної ванни з гідромасажем та великої душової кабіни. На першому поверсі також є простора пральня з функцією сушіння. Цей унікальний проект будинку розширює колекцію: проекти двоповерхових будинків, проекти сучасних будинків та проекти будинків з одномісним гаражем.

  Реалізації проекту Вілла Констанція
  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом