Відповідні проекти: 0
  БУДИНОК В РЕНКЛОДАХ 2
  32 630 UAH

  Проект будинку ARCHON+ БУДИНОК В РЕНКЛОДАХ 2 Вид 1

  - 4750 UAH
  Проект будинку ARCHON+ БУДИНОК В РЕНКЛОДАХ 2 Вид 1 1/22
  Ціна проекту:
  27 880 UAH 32 630 UAH
  Проект доступний відразу
  ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ ЩЕ

  Що входить до складу проекту?


  однородинний котедж одноповерховий
  гараж, 4 кімнат, 1 кухня, 1 ванна, 1 туалет, 1 котельня


  Корисна
  площа
  115.57 м2
  Загальна
  площа
  185.53 м2
  кімнат
  4
  кухня
  1
  туалет
  1
  ванна
  1
  гараж
  1

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  ``
  Перший поверх 145.52
  1. Тамбур 7.28
  2. Хол 6.10
  3. Туалет 2.12
  4. Кухня 12.60
  5. Вітальня + їдальня 33.50
  6. Коридор 9.93
  7. Кімната 13.85
  8. Кімната 13.24
  9. Ванна кімната 7.68
  10. Кімната 9.27
  11. Котельня 7.11
  12. Гараж 22.84
  Поверхні
  Корисна площа 115.57 м2
  Поверхня котельні 7.11 м2
  Площа гаража 22.84 м2
  Площа будівництва 206.23 м2
  Площа підлоги 145.52 м2
  Загальна площа 185.53 м2
  Кубатура 1077.0 м3
  Висота будинку 7.49 м
  Технологія і конструкція
  Стіни комірчастий бетон 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття Монолітне залізобетонне (відливається за місцем)
  Дах 4-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий, можливість заміни котлом на твердому паливі після адаптації
  Тепла підлога використовується в таких приміщеннях: Перший поверх: Тамбур (1), Туалет (3), Кухня (4), Вітальня + їдальня (5), Ванна кімната (9)
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад БУДИНОК В РЕНКЛОДАХ 2
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ БУДИНОК В РЕНКЛОДАХ 2 Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ БУДИНОК В РЕНКЛОДАХ 2 Ситуація

  Проект одноповерхового будинку з гаражем та елегантно обробленими фасадами. Завдяки облицювання з натурального клінкеру, обрамленої світлою штукатуркою, будинок чудово вписується в навколишнє середовище, а сам корпус будинку виглядає дуже стильно. Все це доповнюється плоскою антрацитовою черепицею на даху та ідеально підібраними кольорами дерев'яних конструкцій. Вхідна зона спроектована в арці, вздовж гаража, що чітко виступає. Планування внутрішнього простору з чітким поділом житлової та спальної зон забезпечує комфортне використання одноповерхового будинку для мешканців. Денна зона – це величезний, відкритий простір, чудово освітлений з різних боків природним світлом. У вітальні зручний набір меблів для відпочинку перед домашнім кінотеатром забезпечить домочадцям приємний відпочинок у сімейному колі. Широке скління відкриває внутрішню частину будинку на криту терасу, яка може служити літній їдальні на відкритому повітрі. Вітальня з'єднана з обідньою зоною, розмір якої дозволяє організовувати вечірки. Їдальня розташована біля великого вікна, тому спільні трапези супроводжуватимуться видом на сад. Простір кухні оптично розділений півостровом із прибудовою для сніданку, яка з боку кухні може бути окремою зоною для приготування їжі. Простора робоча поверхня та велика кількість місць для зберігання – це найважливіші переваги кухні. Програму житлової зони доповнює туалет, розташований поряд із тамбуром. У приміщення нічної зони можна потрапити з окремого коридору, де також багато місця для настінних конструкцій. Тут розташовані спальня батьків та дві дитячі кімнати. Зручна, світла ванна кімната має можливість повної господарської програми з двома умивальниками, що дозволить ефективно проводити ранковий туалет. Пральня має прямий вихід на невелику терасу, тому в сонячний день ви можете сушити білизну на відкритому повітрі. Тамбур з'єднаний з одним гаражем, розмір якого також дозволить встановити шафи для зберігання автомобільного приладдя. Проект "Будинок в Ренклодах 2" відноситься до категорії: проекти одноповерхових будинків та проекти сучасних будинків.

  Реалізації проекту БУДИНОК В РЕНКЛОДАХ 2
  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом