Відповідні проекти: 0
  Будинок в хакетіях
  32 630 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в хакетіях Вид 1

  - 4750 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в хакетіях Вид 1 1/25
  Ціна проекту:
  27 880 UAH 32 630 UAH
  Проект доступний на замовлення
  ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ ЩЕ

  Що входить до складу проекту?


  однородинний котедж одноповерховий
  гараж, 4 кімнат, 1 кухня, 1 ванна, комора, 1 туалет, 1 котельня, пральня, гардеробна


  Корисна
  площа
  117.83 м2
  Загальна
  площа
  182.62 м2
  кімнат
  4
  кухня
  1
  туалет
  1
  ванна
  1
  гараж
  1

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  ``
  Перший поверх 142.20
  1. Тамбур 6.25
  2. Хол 4.41
  3. Кухня 12.96
  4. Вітальня + їдальня 33.31
  5. Коридор 9.91
  6. Туалет 2.01
  7. Пральня 3.11
  8. Гардероб 2.55
  9. Кімната 13.24
  10. Кімната 11.47
  11. Кімната 9.06
  12. Ванна кімната 7.82
  13. Комора 1.73
  14. Котельня 4.84
  15. Гараж 19.53
  Поверхні
  Корисна площа 117.83 м2
  Поверхня котельні 4.84 м2
  Площа гаража 19.53 м2
  Площа будівництва 199.77 м2
  Площа підлоги 142.2 м2
  Загальна площа 182.62 м2
  Кубатура 1063.54 м3
  Висота будинку 7.49 м
  Технологія і конструкція
  Стіни комірчастий бетон 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття Монолітне залізобетонне (відливається за місцем)
  Дах 4-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел на твердому паливі + як варіант, газовий
  Тепла підлога використовується в таких приміщеннях: Перший поверх: Тамбур (1), Хол (2), Кухня (3), Вітальня + їдальня (4), Коридор (5), Туалет (6), Пральня (7), Ванна кімната (12)
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в хакетіях
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в хакетіях Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в хакетіях Ситуація

  Цікава пропозиція з колекції: проекти одноповерхових будинків, що рекомендуються інвесторам, які цінують зручність одноповерхового будинку та шукають практичні функціональні рішення в облаштуванні внутрішнього простору. Простий корпус будівлі увінчаний шатровим дахом. Плоска черепиця, біла штукатурка і натуральне облицювання, використані як акценти, підкреслюють сучасний характер будинку, надаючи йому стильного вигляду. Вхідна зона, розташована в аркаді, веде нас через просторий вестибюль в інтер'єр, де нічна зона чітко відокремлена від житлової, що гарантує комфортне використання для всіх членів сім'ї. Вітальня з великим диваном перед домашнім кінотеатром сприяє відпочинку. Простір для відпочинку в будинку доповнює крита тераса – ідеальне місце для літньої їдальні. Скління, спроектоване з різних боків, забезпечує достатню кількість природного світла у всій житловій зоні. Їдальня, розташована в центральній частині, набула представницького характеру; її розміри дозволяють розсунути стіл та організувати велику вечірку для друзів. Перевагою "Будинку в хакетіях" є дуже функціональна та приваблива кухня. Його програма включає разючий острів з обідньою зоною, а високі вбудовані шафи забезпечують зручне зберігання. Зона приготування їжі організована таким чином, що дозволяє привабливо скомпонувати витяжку, а робоча поверхня розташована біля кутового вікна. У холодній зоні будинку спроектована комора. У відокремленій приватній зоні, розташованій у другій частині будинку, у розпорядженні мешканців три добре розташовані кімнати; спальня батьків має прямий вихід на терасу. Для зручності користування в кімнатах передбачено багато місця для зберігання у вигляді містких шаф. Приватна зона також включає простору та зручну ванну кімнату, вбиральню, пральню та туалет. У корпусі представленого будинку запроектовано одномісний гараж, доступний із тамбуру, через який можна пройти до котельні. "Будинок в хакетіях" відноситься до категорії: проекти невеликих будинків та проекти сучасних будинків.

  Реалізації проекту Будинок в хакетіях
  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом