Відповідні проекти: 0
  Будинок в ірисі (НА)
  28 990 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисі (НА) Вид 1

  - 4000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисі (НА) Вид 1 1/24

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  ``
  Перший поверх 87.90
  1. Тамбур 4.24
  2. Коридор 7.31
  3. Котельня 3.62
  4. Ванна кімната 5.56
  5. Кімната 8.24
  6. Кімната 12.56
  7. Кімната 8.40
  8. Туалет 1.61
  9. Комора 2.06
  10. Кухня 9.56
  11. Їдальня 24.74
  Поверхні
  Корисна площа 84.28 м2
  Поверхня котельні 3.62 м2
  Площа будівництва 114.21 м2
  Площа підлоги 87.9 м2
  Загальна площа 114.21 м2
  Кубатура 507.34 м3
  Висота будинку 5.6 м
  Технологія і конструкція
  Стіни комірчастий бетон 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття Дерев'яне
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з металочерепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в ірисі (НА)
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисі (НА) Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисі (НА) Ситуація

  Проект невеликого одноповерхового будинку в сучасному стилі барнхаус, характер якого підкреслює простий, мінімалістичний корпус і бескарнізний дах. Проект рекомендується для реалізації на ділянках з входом з півдня. Тераса, накрита перголою, запрошує мешканців будинку відпочити разом на свіжому повітрі. Тут передбачено місце для літньої їдальні, бічні елементи якої, додають затишку. Одноповерховий простір будинку організовано таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт мешканцям. Чітко відокремлена житлова зона - це комфортне місце для сімейного відпочинку у вітальні, спільних трапез в привабливій їдальні з видом на сад і роботи на функціональній кухні. Проект дає можливість облаштувати сучасний кухонний острів, який поєднує в собі функцію зручної стільниці і додаткового місця для прийому їжі. Перевагою кухні в представленому проекті є також комора, яка забезпечує зручне зберігання великих запасів продуктів. Через коридор ми проходимо в відокремлену нічну зону будинку, де комфортні умови для усамітненого відпочинку мешканцям забезпечують три вдало розташовані і добре освітлені спальні. У кожній кімнаті також передбачено достатній простір для зберігання речей у вигляді містких шаф. У ванній кімнаті з природним освітленням можна розмістити як ванну, так і душ і набір умивальників, а функціональну програму дому доповнює окремий туалет. Газова котельня поєднана з пральнею, завдяки чому буде простіше організувати домашні справи. "Будинок в ірисі (НА)" - це готовий проект будинку з колекції: проекти невеликих будинків, одноповерхові будинки, проекти сучасних будинків в амбарний стилі.

  Реалізації проекту Будинок в ірисі (НА)
  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом