Відповідні проекти: 0
  Будинок в ірисах 5 (Н)
  25 560 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисах 5 (Н) Вид 1

  - 4000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисах 5 (Н) Вид 1 1/20

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  ``
  Перший поверх 51.38
  1. Тамбур 3.01
  2. Коридор 3.75
  3. Їдальня 14.18
  4. Кухня 5.41
  5. Кімната 6.84
  6. Кімната 10.98
  7. Ванна кімната 7.21
  Поверхні
  Корисна площа 51.38 м2
  Площа будівництва 69.97 м2
  Площа підлоги 51.38 м2
  Загальна площа 69.97 м2
  Кубатура 327.13 м3
  Висота будинку 5.69 м
  Технологія і конструкція
  Стіни комірчастий бетон 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття Дерев'яне
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в ірисах 5 (Н)
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисах 5 (Н) Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисах 5 (Н) Ситуація

  Цікавий проект невеликого одноповерхового будинку з входом з півдня, який можна збудувати на вузькій ділянці. Представлений проект - це будівля з простим корпусом, спроектована за прямокутним планом, з двосхилим дахом без карнизів, вкритий плоскою черепицею. Цей мінімалістський сучасний будинок відрізняється функціональним розташуванням кімнат, а велике скління надає легкість його корпусу. Елегантний білий фасад з елементами графітової штукатурки добре поєднується з дерев'яним облицюванням, дахом та перголою на терасі. У тамбурі розміщується містка шафа для зберігання верхнього одягу членів сім'ї. У чудово освітленій відкритій житловій зоні є вітальня та кухня з місцем для сімейного столу, а камін надає приміщенню затишну атмосферу. У вітальні передбачено місце для зручного кутового дивана. Житлова зона через широке скління з'єднана з великою терасою, покритою сучасною перголою, що примикає до бічної стіни будинку. На терасі є зручна зона відпочинку на відкритому повітрі та місце для літніх обідів. У приватній зоні спроектовано дві добре освітлені спальні, кожна з яких має зону зберігання. Одна з кімнат є затишною спальнею для батьків, інша кімната з місцем для письмового столу призначена для дитини. У просторій, природно освітленій ванній кімнаті з ванною та душем передбачено місце для пральної машини та сушарки. " Будинок в ірисах 5 (Н)" відноситься до категорії: проекти одноповерхових будинків, проекти невеликих будинків, проекти сучасних будинків, проекти будинків до 70 м2 площі забудови.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом