Відповідні проекти: 0
  Будинок в ірисах 4 (Н)
  25 560 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисах 4 (Н) Вид 1

  - 4000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисах 4 (Н) Вид 1 1/26

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  ``
  Перший поверх 51.41
  1. Тамбур 3.88
  2. Коридор 4.40
  3. Ванна кімната 6.58
  4. Кімната 9.53
  5. Кімната 6.71
  6. Їдальня 14.59
  7. Кухня 5.72
  Поверхні
  Корисна площа 51.41 м2
  Площа будівництва 69.99 м2
  Площа підлоги 51.41 м2
  Загальна площа 69.99 м2
  Кубатура 326.41 м3
  Висота будинку 5.69 м
  Технологія і конструкція
  Стіни комірчастий бетон 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття Дерев'яне
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в ірисах 4 (Н)
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисах 4 (Н) Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в ірисах 4 (Н) Ситуація

  Проект сучасного одноповерхового будинку з простим, мінімалістичним корпусом, характер якого підкреслює двосхилий дах без карнизів. Композиція фасаду заснована на поєднанні світлої штукатурки з графітовими акцентами і плоскою плиткою антрацитового кольору. З боку саду була спроектована простора тераса з сучасною перголою і бічними ажурними панелями, які надають затишок. Одноповерховий інтер'єр оптимально організований і являє собою чіткий поділ на корисні зони. Житлова зона вражає панорамним склінням, яке ефектно відкриває будинок для зовнішнього огляду і гарантує відмінне освітлення. У вітальні є місце для зручних диванів, в їдальні - сімейний стіл і шафи для зберігання столового посуду. У центрі кухні спроектований острів з додатковою робочою поверхнею і місцем для прийому їжі. У кожній кімнаті передбачена зона зберігання у вигляді шаф, додаткова шафа була спроектована в спальні батьків. Ванна кімната в нічний зоні може бути обладнана ванною і душем, а також набором умивальників зі стільницею. "Будинок в ірисі 2 (Н)" - це готовий проект будинку з колекції: проекти невеликих будинків, одноповерхові будинки, проекти сучасних будинків в стилі барнхаус. Інші варіанти з цього сімейства проектів також доступні в пропозиції.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом