Відповідні проекти: 0

  Oплата

  Оплату можна здійснити за безготівковим розрахунком. Рахунок-фактура для оплати буде надісланий на Ваш e-mail. Проект будинку буде висланий після отримання оплати за відправленим рахунком-фактурою.

  Реалізація замовлення

  Після замовлення проекту будинку через Інтернет, менеджер відділу продажів зв'яжеться з Вами, щоб уточнити всі деталі замовлення і вислати рахунок-фактуру для оплати.

  Реалізація замовлення від 3-х до 15-ти робочих днів! У разі замовлення нових проектів будинків, проектна документація яких не підготовлена, час очікування замовлення може змінитися. Перед замовленням проекту будинку прохання проконсультуватися з менеджером, який скаже Вам який час підготовки проектної документації для новинок.

  У вартість проекту будинку не врахована доставка.

  Всі замовлені проекти будинків висилаються кур'єрською службою. За бажанням Клієнта, існує можливість отримати проектну документацію особисто у нас в офісі.

  Комплект технічної документації складається з 2-х примірників проекту. Подивіться, що входить до складу проекту будинку!

  Претензії

  Просимо надсилати у письмовому вигляді на поштову скриньку:
  Архон Україна
  79018, м. Львів, вул. Братів Міхновських 50
  або за електронною адресою фірми archon@archon.com.ua

  Рекламація повинна містити: ім'я, прізвище, точну адресу, а також повний опис і причину рекламації. Рекламації розглядаються невідкладно у порядку черговості отримання.

  Гарантії автентичності проекту

  Купуючи проект будинку АРХОН+ Ви отримуєте гарантію автентичності проекту.

  Вибираючи фірмовий проект, Ви отримуєте:

  • автентичну документацію,
  • гарантію безпроблемної адаптації та будівництва за проектом,
  • професійну і компетентну підтримку після придбання, що включає консультації та поради в процесі реалізації проекту будинку.

  Тільки оригінальні, фірмові проекти будинків, придбання яких підтверджено виставленим рахунком на оплату, можуть брати участь в різного роду рекламних акціях і лотереях.

  У разі, якщо Ви не впевнені в оригінальності проекту будинку, Ви можете зателефонувати до відділу продажів нашої компанії або написати e-mail на адресу archon@archon.com.ua

  Ми перевіримо, чи маємо підписаний договір про співпрацю з компанією, в якій Ви придбали проект будинку, і чи проводився продаж проекту.

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом