Відповідні проекти: 0

  Проект системи центрального опалення з живленням від теплового насосу (повітря - вода)

  Зелена енергія в оселі - це джерело економії для сімейного бюджету, а також інвестиція в майбутнє нашої планети. Відновлювані джерела енергії (ВДЕ) дають можливість скоротити викиди парникових газів та ефективно боротися з глобальним потеплінням. Установки відновлюваної енергетики надають можливість майже безкоштовного використання енергії будинком, саме тому вони стають все більш популярними з кожним роком.

  Компанія "АРХОН" пропонує Вам проекти будинків з ВДЕ, в яких ми враховуємо використання проекологічних інсталяційних рішень, таких як: проекти теплових насосів. Завдяки тепловому насосу можна ефективно отримувати екологічно чисту відновлювану енергію, яка буде використовуватися для опалення будівлі та побутового водопостачання. Важливо, що проект системи центрального опалення на тепловому насосі можна замовити з будь-яким проектом будинку АРХОН.

  Замовте проект теплового насосу разом з теплою підлогою для свого будинку.

  Проект включає:

  • технічний опис,
  • проект теплої підлоги,
  • проект системи центрального опалення,
  • технічні креслення установки,
  • підбір теплового насосу (повітря-вода).

  Проект додаткових установок є альтернативним рішенням - його використання може призвести до необхідності внесення змін до основного типового проекту.

  ТЕПЛОВИЙ НАСОС - енергія природи

  Рішення з використанням енергії з відновлюваних джерел стають все більш популярними в Україні. З одного боку, на це впливає зростання витрат на утримання будівель, з іншого - підвищення екологічної свідомості суспільства. У будівельній галузі системно впроваджуються енергоефективні технології та технічні рішення як альтернатива традиційним рішенням, що дозволяє зменшити споживання невідновлюваних джерел енергії (газ, вугілля тощо) на користь відновлюваних.

  Опалення з використанням теплового насосу полягає в уловлюванні тепла, що міститься в повітрі, воді або ґрунті оскільки повітря, вода і земля постійно нагріваються сонцем, дощем і вітром. Отримувати тепло з повітря дуже легко за допомогою теплового насосу повітря-вода, простота установки якого (невеликі розміри насосу дозволяють встановлювати його в господарських приміщеннях, таких як котельня або сушильна), експлуатація, універсальність використання і, найголовніше, дуже низькі експлуатаційні витрати, ставлять його на перше місце, коли мова йде про ефективну роботу при мінімальних витратах. Тепловий насос повітря-вода використовує повітря як носій теплової енергії, акумульованої випромінюванням сонячних променів, і здатний ефективно працювати навіть при температурі повітря -15/-20 градусів Цельсія.

  Принцип роботи насосу

  Принцип роботи теплового насосу заснований на властивостях робочої рідини - спеціального розчину, яким заповнена внутрішня установка насосу. Коли розчин протікає через випарник, він забирає тепло з повітря (так зване джерело нижнього тепла) і, випаровуючись, перетворюється на газ. Нагрітий газ стискається компресором який приводиться в дію електродвигуном, що значно підвищує його температуру. Перегріта пара охолоджується, а потім конденсується в конденсаторі. Саме тоді тепло передається воді, яка заповнює систему теплої підлоги, що називається верхнім джерелом тепла. Потім охолоджений розчин проходить через розширювальний клапан, де відбувається зниження високого тиску, та повертається назад у випарник і весь процес починається спочатку.

  *побутова гаряча вода

  ТЕПЛОВИЙ НАСОС - це:

  • сучасна, екологічно чиста технологія
  • безкоштовні джерела енергії (енергія води, повітря або землі)
  • низькі витрати на опалення
  • нагрів та охолодження здійснюється одним пристроєм
  • безпека і простота використання.

  ПІДІГРІВ ПІДЛОГИ

  Низькотемпературна система "теплої підлоги" є одним із способів обігріву будівлі. Це ідеальне рішення для мешканців приватних будинків, для яких температурний комфорт, естетика і питання здоров'я є надзвичайно важливими. Зростаюча популярність теплої підлоги пов'язана з економією енергоресурсів і комфортним розподілом тепла в приміщенні, відповідно до потреб людини.

  Добре обігріті будинки і досконала система опалення сприяють тому, що все більше і більше людей обирають поверхневе опалення.

  Тепла підлога - це:

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
  Використовуючи теплу підлогу, ми значно зменшуємо тепловтрати, економимо електроенергію, знижуємо витрати на комунальні послуги і таким чином підвищуємо енергоефективність нашого будинку. У будинку з теплою підлогою відчуття тепла більше, ніж при радіаторному опаленні. Ми можемо зменшити рівень температури, а відчуття тепла залишиться. Зниження температури в приміщенні на один градус економить близько 6% енергії.

  КОМФОРТ
  Завдяки незначній різниці між температурою повітря в приміщенні і температурою поверхні підлоги, ми досягаємо чудового мікроклімату у всьому будинку. Система "тепла підлога" є непомітною, що дає необмежені можливості для дизайну і зручності в експлуатації, оскільки її не потрібно чистити або оновлювати.

  ЗДОРОВ'Я
  В умовах теперішнього загального забруднення повітря інвестори, які особливо відповідально ставляться до власного середовища, звертають увагу на опалення, яке є корисним для їхнього здоров'я. Пил, бактерії та кліщі, що кружляють у сухому повітряному потоці, вдихаються людиною. У спокійному повітрі з достатньою вологістю, де температура знижується зі збільшенням висоти, міститься набагато менше шкідливих для нашого здоров'я речовин і алергенів.

  Рекомендуємо придбати!
  Проект додаткових установок є альтернативним рішенням - його застосування може призвести до необхідності внесення змін до основного типового проекту.

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом