Відповідні проекти: 0

  Проекти на сайті можна замовити 2 мовами: українською та російською (опційно). Перед замовленням проекту, просимо взяти до уваги наступну дуже важливу інформацію:

  16 липня 2019 року вступив в силу Закон № 2704-VIII Про забезпечення функціонування української мови як державної,який був ратифікований рішенням Верховної Ради України 25 квітня 2019 року. 15 травня його підписав Президент України. 16 травня текст Закону опубліковано в офіційному виданні Верховної Ради – газеті «Голос України».

  Згідно Закону №2704-VIII, та відповідно до Розділу IX ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ:

  1. Цей Закон набирає чинності через два місяці з дня його опублікування, крім: статті 31 цього Закону, яка набирає чинності через один рік з дня набрання чинності цим Законом (тобто з 16 липня 2020 року);

  Стаття 31. Державна мова в технічній та проектній документації:

  1. Виготовлення технічної, проектної документації відповідно до договору, стороною якого є орган державної влади, орган місцевого самоврядування, підприємство, установа чи організація державної і комунальної форм власності, здійснюється державною мовою.

  Технічна і проектна документація затверджується органами державної влади, органами місцевого самоврядування за умови, що вона виготовлена державною мовою.

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом