Відповідні проекти: 0
  Будинок в коручках 2
  15 110 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 2 Вид 1

  - 3000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 2 Вид 1 1/24

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 56.89
  1. Тамбур 2.59
  2. Комора 1.48
  3. Кухня 4.92
  4. Їдальня 18.29
  5. Ванна кімната 4.14
  6. Кімната 11.32
  7. Кімната 8.15
  8. Хол 6.00
  Поверхні
  Корисна площа 56.89 м2
  Площа будівництва 77.72 м2
  Площа підлоги 56.89 м2
  Загальна площа 77.72 м2
  Кубатура 335.21 м3
  Висота будинку 5.36 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 25 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття дерев'яний
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в коручках 2
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 2 Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 2 Ситуація

  Представляємо затишний, сучасний одноповерховий будинок з раціонально продуманим внутрішнім простором. Вражаючий зовнішній вигляд обумовлений красивим поєднанням матеріалів і кольорів, які разом з цікавими деталями підкреслюють характер будинку. Проста конструкція будівлі та двосхилий дах позитивно впливають на економічний аспект будівництва та забезпечують інвесторам ефективну реалізацію. Всередині були застосовані дуже практичні функціональні рішення для полегшення щоденного використання дому. Чітко підкреслено поділ житлової та спальної зон, вони розділені коридором. Зона відпочинку, де жителі можуть проводити вільний час разом перед домашнім кінотеатром і каміном, має вихід на терасу і в сад. Цікавою формою покриття тераси є дерев'яна пергола, до якої можна прикріпити мобільні жалюзі або легкі, повітряні штори і створити затишне місце для літнього відпочинку. Обідня прибудова відокремлює вітальню від кухні, а практичне розташування елементів забезпечує зручність при приготуванні їжі. Поруч з кухнею розташована комора, а у ванній кімнаті, спроектованої в центральній частині будинку, передбачено місце для опалювального котла. Нічну зону займають дві світлі та затишні спальні. Тут можна встановити просторі шафи, які дозволять зручно зберігати одяг і підвищать комфорт користування будинком. Цей проект відноситься до наступних категорій: проекти невеликих будинків, проекти будинків в сучасному стилі, проекти будинків недорогих в будівництві.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом