Відповідні проекти: 0
  Будинок в коручках 7
  15 110 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 7 Вид 1

  - 3000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 7 Вид 1 1/21

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 51.03
  1. Тамбур 2.53
  2. Хол 4.50
  3. Вітальня з кухонною прибудовою 21.64
  4. Ванна кімната 4.44
  5. Кімната 9.46
  6. Кімната 8.46
  Поверхні
  Корисна площа 51.03 м2
  Площа будівництва 69.64 м2
  Площа підлоги 51.03 м2
  Загальна площа 69.64 м2
  Кубатура 301.69 м3
  Висота будинку 5.36 м
  Технологія і конструкція
  Стіни газобетон: блоки 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття дерев'яний
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в коручках 7
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 7 Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 7 Ситуація

  Надзвичайно цікавий проект будинку до 70 м2, який виділяється функціональністю одноповерхового планування та привабливою естетикою фасаду. Цей проект підходить для реалізації на ділянках з входом з півдня, а проста конструкція корпусу та двосхилий дах дозволяють його економну реалізацію. Монохромна колірна палітра підкреслює сучасний характер будинку і ідеально вписується в актуальні тенденції. Прикрасою будівлі є скління, включаючи велике вікно на фасаді та широке скління тераси. Уздовж бічної стіни будинку спроектовано простір для літнього відпочинку, а над ним пергола створює ажурний бар’єр. Це чарівне місце для сімейного відпочинку на свіжому повітрі, яке можна використовувати як приватний кавовий куточок. Оптимально спроектовано невелику площу будинку, чітко визначені денна та нічна зони. Відкрите планування денної зони, де мешканці проводять найбільше часу, візуально додає простору. У вітальні є зручний кутовий диван, а на кухні Г-подібної форми — багато робочого простору та місця для зберігання речей. Також біля вікна є місце для зручного столика, через який під час спільної трапези можна милуватися зеленню саду. Розташований у центрі камін приносить в інтер’єр затишне тепло та атмосферу. У нічній зоні знаходяться спальня батьків та дитяча зі зручними ліжками та шафами. Місця для зберігання також передбачені у тамбурі і холі. Ванна кімната в представленому проекті будинку природно освітлена. «Будинок в коручках 7» - це пропозиція з категорії: проекти одноповерхових будинків, проекти невеликих будинків, проекти будинків у сучасному стилі, проекти недорогих будинків, проекти будинків для ділянок з входом з півдня.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом