Відповідні проекти: 0
  Будинок в коручках 3 (Б)
  15 110 UAH
  - 3500 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 3 (Б) Вид 1

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 3 (Б) Вид 1 1/21

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 64.61
  1. Тамбур 2.71
  2. Коридор 4.91
  3. Кухня 5.68
  4. Їдальня 20.97
  5. Кімната 7.25
  6. Кімната 10.42
  7. Кімната 8.52
  8. Ванна кімната 4.15
  Поверхні
  Корисна площа 64.61 м2
  Площа будівництва 85.2 м2
  Площа підлоги 64.61 м2
  Загальна площа 85.2 м2
  Кубатура 371.48 м3
  Висота будинку 5.46 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 25 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття дерев'яний
  Дах 2-скатний, Схил 30 st° , Кроквяна система дерев'яні ґратчасті балки, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в коручках 3 (Б)
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 3 (Б) Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 3 (Б) Ситуація

  Проект невеликого одноповерхового будинку для зблокованої забудови з функціональною програмою, що відрізняється дуже ретельним і раціональним використанням наявного простору. Низький, одноповерховий житловий будинок покритий двосхилим, безкарнизним дахом, проста конструкція якого позитивно впливає на вартість та темпи робіт. Проект є цікавою пропозицією як для приватних інвесторів, так і для девелоперів та дає можливість реалізувати привабливі комерційні інвестиції у будинки для зблокованої забудови. Оздоблення фасаду забезпечує сучасний, мінімалістський вигляд, дерев'яне облицювання додає природну красу та атмосферу. Кожен сегмент є компактним інтер'єром з функціональним плануванням приміщень. Відокремлена тераса з навісом у вигляді перголи збільшує зону відпочинку в будинку і доступна як із вітальні, так і зі спальної зони. Вітальня з кутовим диваном – це місце для сімейного відпочинку. Їдальня примикає до кухні, що забезпечує оптимальні умови для роботи. Розташована в другій частині будинку, нічна зона вміщує три вдало розташовані кімнати, у кожній з яких враховано можливість встановлення шаф. У передпокої спроектована додаткова шафа-купе, що полегшує зберігання та підтримання порядку. "Будинок в коручках 3(Б)" - це будівля з газовим опаленням. Представлений готовий проект будинку розширює категорії: проекти невеликих будинків, проекти будинків зблокованої забудови, проекти одноповерхових будинків. Пропозиція включає проект односімейного будинку - "Будинок в коручках 3", а також інші, схожі варіанти.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом