Відповідні проекти: 0
  Будинок в коручках 6
  15 110 UAH
  - 3500 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 6 Вид 1

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 6 Вид 1 1/12

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 64.65
  1. Тамбур 2.71
  2. Коридор 4.38
  3. Кухня 5.68
  4. Їдальня 20.97
  5. Кімната 7.82
  6. Кімната 10.42
  7. Кімната 8.52
  8. Ванна кімната 4.15
  Поверхні
  Корисна площа 64.65 м2
  Площа будівництва 86.63 м2
  Площа підлоги 64.65 м2
  Загальна площа 86.63 м2
  Кубатура 377.39 м3
  Висота будинку 5.46 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 25 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття дерев'яний
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в коручках 6
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 6 Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 6 Ситуація

  Ще одна пропозиція в колекції «Будинків в коручках», цього разу у версії з традиційною дерев’яним каркасом з балок замість ферм. Це проект невеликого одноповерхового будинку з дуже ретельно облаштованим плануванням. Проста форма з двосхилим дахом без карнизів виглядає сучасно, а дерев’яне облицювання додає характеру та атмосферної виразності. На головному фасаді спроектовано цікаву форму даху, який практично накриває вхід до будинку. Пергола над терасою в поєднанні з рольставнями створює приємну тінь під час відпочинку на свіжому повітрі. Тераса ідеально підходить для їдальні на відкритому повітрі або кавового куточка, вона органічно поєднана з вітальнею будинку, а також з двома спальнями. Житлова площа включає в себе вітальню з кутовим диваном, обідню зону та кухню зі зручним функціональним плануванням. У нічній зоні спроектовано три комфортні кімнати, які створюють оптимальні умови для відпочинку та навчання. У кожній спальні можна встановити практичні шафи. Ванна кімната з природним освітленням доповнює програму будинку. Проект «Будинок в коручках 6» розширює колекції: проекти одноповерхових будинків, проекти будинків у сучасному стилі, проекти невеликих будинків.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом