Відповідні проекти: 0
  Будинок в коручках
  15 110 UAH

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 54.16
  1. Тамбур 2.59
  2. Вітальня з кухонною прибудовою 28.43
  3. Ванна кімната 4.40
  4. Кімната 9.81
  5. Кімната 8.93
  Поверхні
  Корисна площа 54.16 м2
  Площа будівництва 74.2 м2
  Площа підлоги 54.16 м2
  Загальна площа 74.2 м2
  Кубатура 320.09 м3
  Висота будинку 5.36 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 25 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття дерев'яний
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в коручках
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках Ситуація

  Проект одноповерхового будинку з простою формою з колекції: проекти невеликих будинків, що є цікавою альтернативою квартири в багатоквартирному будинку і надати перевагу маленькому і затишному будинку. Цей проект також належить до колекції: недорогі в будівництві проекти будинків, а його компактний корпус та двосхилий дах забезпечать дуже економічну реалізацію для Інвестора. Елегантно оброблені фасади поєднують світлу штукатурку з облицюванням з натурального дерева. Цікаво виглядає зона відпочинку на терасі, вкрита дерев’яною перголою. Передня частина будівлі підкреслена входом, розташованим по центру. Проект вирізняється раціональним освоєнням невеликої території та чітким поділом денної та нічної зон, що забезпечує комфортне користування будинком для мешканців. У тамбурі міститься простора шафа. Денна зона першого поверху - це вітальня з міні -кухнею, які чудово освітлені природним світлом. Скління на терасу збільшує зону відпочинку вітальні і безперешкодно з'єднує будинок з садом. Корисна програма для кухні дозволить облаштувати комфортне місце для приготування їжі. Навпроти входу у будинок є світла ванна кімната. У приватній частині є зручна спальня для батьків та кімната для дитини. У кімнатах достатньо місця для установлення просторих шаф-купе, що підвищить комфорт використання невеликого будиночку. “Будинок в коручках" також належить до колекції: проекти будинків в сучасному стилі.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом