Відповідні проекти: 0
  Будинок в коручках 3 (Г)
  17 130 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 3 (Г) Вид 1

  - 3000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 3 (Г) Вид 1 1/19

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 87.05
  1. Тамбур 2.71
  2. Коридор 4.91
  3. Кухня 5.68
  4. Їдальня 20.97
  5. Кімната 7.25
  6. Кімната 10.42
  7. Кімната 8.52
  8. Ванна кімната 4.15
  9. Гараж 22.44
  Поверхні
  Корисна площа 64.61 м2
  Площа гаража 22.44 м2
  Площа будівництва 116.33 м2
  Площа підлоги 87.05 м2
  Загальна площа 116.33 м2
  Кубатура 507.01 м3
  Висота будинку 5.46 м
  Технологія і конструкція
  Стіни пустотілий керамічний блок 25 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття дерев'яний
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яна, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в коручках 3 (Г)
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 3 (Г) Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 3 (Г) Ситуація

  Економічний у будівництві проекту невеликого одноповерхового будинку з простим корпусом та функціональним внутрішнім плануванням. Сучасний дизайн екстер'єру поєднує світлу та графітову штукатурку з дерев'яним облицюванням теплого кольору, а оригінальний стиль облицювання підкреслює дах без карнизу. Передня частина будівлі привертає увагу привабливим навісом головного входу, дерев'яна пергола закриває терасу з боку саду. Через тамбур, з місцем для вбудованої шафи, ми потрапляємо у відкриту вітальню будинку, яка є простором для спільного відпочинку мешканців. Тут ми знаходимо вітальню з кутовим диваном перед каміном і телевізором, їдальню та кухню, в якій є можливість використовувати високі вбудовані меблі. Вітальня зона збільшена за рахунок тераси, на яку можна вийти - місце для відпочинку в теплі дні. В приватну нічну зону можна потрапити з окремого коридору, де спроектовано три спальні та спільну ванну кімнату. Завдяки раціональній організації простору, у всіх кімнатах є місце для містких стінних шаф та письмових столів або книжкових шаф. Програму будинку доповнює гараж з одним місцем для паркування і додатковим зовнішнім виходом, тому там можна зберігати і садове обладнання. Проект "Будинок в коручках 3(Г)" відноситься до категорії: проекти одноповерхових будинків, проекти невеликих будинків та проекти будинків у сучасному стилі.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом