Відповідні проекти: 0
  Будинок в коручках 8
  15 110 UAH

  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 8 Вид 1

  - 3000 UAH
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 8 Вид 1 1/25

  Увага! Тільки оригінальний проект, куплений в компанії «Архон Україна» і у офіційних дилерів, дає Вам гарантію якості і чітке керівництво над будівництвом будинку. Також Ви отримуєте можливість безкоштовно консультуватися у наших фахівців на будь-якому етапі будівництва. Переконайтеся в оригінальності проекту!

  План першого поверху
  Допасуйте до своєї ділянки
  Перший поверх 51.07
  1. Тамбур 2.75
  2. Хол 5.27
  3. Вітальня з кухонною прибудовою 20.60
  4. Ванна кімната 4.44
  5. Кімната 10.15
  6. Кімната 7.86
  Поверхні
  Корисна площа 51.07 м2
  Площа будівництва 69.64 м2
  Площа підлоги 51.07 м2
  Загальна площа 69.64 м2
  Кубатура 301.69 м3
  Висота будинку 5.36 м
  Технологія і конструкція
  Стіни газобетон: блоки 24 см, пінопласт 20 см, штукатурка.
  Конструкція зовнішніх і внутрішніх стін може бути виконана з будь-якого матеріалу (керамічних або газобетонних блоків), з технічними параметрами не нижчими за ті, що зазначені в проектних рішеннях. Зміна матеріалів має бути узгоджена з адаптаційним архітектором.
  Перекриття дерев'яний
  Дах 2-скатний, Схил 30° , Кроквяна система дерев'яні ґратчасті балки, покрівля з керамічної черепиці
  Котел газовий
  Тепла підлога застосовано у всіх житлових приміщеннях
  Вентиляція гравітаційна
  Фасад Будинок в коручках 8
  Розріз будинку
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 8 Розріз будинку
  Контур будівлі
  Проект будинку ARCHON+ Будинок в коручках 8 Ситуація

  Пропонуємо до вашої уваги черговий проект сім'ї "Будинків в коручках". Ця пропозиція відноситься до категорії: проекти будинків до 70 м2 площі забудови, що відрізняються раціональним використанням корисного простору. Це одноповерхова будівля з простим, недорогим у будівництві корпусом з двосхилим дахом, який чудово підійде для реалізації на вузькій ділянці. Його сучасний фасад має елегантний вигляд. Він поєднує світлу та графітову штукатурку з дерев'яним облицюванням, яке гармонує з кольором дерев'яних конструкцій та черепиці. Через тамбур ми потрапляємо до передпокою. І в тамбурі, і в передпокої передбачені місця для вбудованих шаф, що полегшить домочадцям зберігання та підтримання порядку. Частина тераси, прилегла до житлової зони, покрита дерев'яною перголою, що сприяє організації там зручної літньої їдальні. На терасу можна потрапити і зі спальні батьків, де є місце для великого ліжка, а також місця для встановлення містких шаф. Поруч із ним розташована зручна ванна кімната з ванною та вікном, що виходить на терасу. З фронтального боку спроектовано кімнату для дитини з письмовим столом біля вікна, а також місце для шаф. Цей проект може зацікавити інвесторів, які хочуть замінити квартиру в багатоквартирному будинку на невеликий, комфортабельний односімейний будинок. "Будинок в коручках 8" - це дуже цікава пропозиція, яка відноситься до наступних категорій: проекти одноповерхових будинків, проекти маленьких будинків, сучасні проекти будинків, проекти будинків з двосхилим дахом.

  Подібні проекти:

  Підпишіться на розсилку ARCHON+

  Підписатися на розсилку!
  Чат з консультантом